Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki megcsal mindenkit?

Mindenki megcsal mindenkit?

Figyelt kérdés

Olvasgatom ezt az oldalt, és már kezdek paranoiássá válni!

Mindenhol azt olvasom, hogy megcsalták, megcsalja... Barátját, barátnőjét, férjét, feleségét...

Aztán jönnek a válaszok, hogy a pasik már csak ilyenek, félrelépnek, ez így természetes, de attól még szereti a másikat... Mivan?! Aztán jön a válasz, hogy bezzeg a nők is ilyenek. Mindenki csal mindenkit, mindenki hazudik mindenkinek, mindenki csalódott, depressziós, vagy volt, vagy van, vagy lesz.

Létezik még normális kapcsolat, ahol a két fél szereti és tiszteli egymást, és nem lép félre sem "véletlenül", sem azzal a dumával, hogy "de azért én még szeretlek", sem sehogy??

Valaki nyugtasson meg, hogy van még ilyen!! De lehetőleg úgy, hogy tapasztalja, ne úgy, hogy halotta valakitől aki hallotta valakitől, hogy mesélte neki valaki, hogy.... :))

Köszönöm!


2010. nov. 29. 13:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Az a helyzet, hogy ezt nem tudhatjuk. Biztos sokan elkezdik majd neked, hogy ők ilyen meg olyan jó kapcsolatban élnek, csak hát az nem is olyan biztos! Sokszor azokat csalják meg, akik nem is feltételeznék. Ebben a kérdésben abszolút pesszimista vagyok. Szinte mindenki megcsalja a másikat, csak nem biztos, hogy az érintett tud róla. Jobb, ha az ember nem áltatja magát már felnőtt fejjel.

Erre a legjobb válasz az én szememben az, hogy remélem, hogy nem.

2010. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Igen létezik. Tapasztalat. Sok sok éve már. És ez biztos, nem kell jöjjenek a h.ülyék, hogy elmondják, hogy biztos, hogy nem igaz. Amúgy meg te ne ijedjél meg, általában scak az unott emberek válaszaival van tele. Nem kell innen ki venni a válaszokat, én is inkább a konkrét tanácsokért járok ide, nem az ilyen élet nagy kérdései miatt. Úgyhogy csak nyugi.
2010. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%

Én 10 éve élek kedvesemmel,ebből több éve távkapcsolatban vagyunk,mégse léptünk férle,mert boldogok vagyunk.

Ahol félrelépnek az már haldokló kapcsolat..

2010. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%

szinte mindenki megcsalja a másikat, csak nem biztos, hogy az érintett tud róla. Jobb, ha az ember nem áltatja magát már felnőtt fejjel.

Az ember észre veszi,ha megcsalják,az már más ha nem karja észrevenni,mert kényelmesebb.perzse aki szar kapcsolatban van,el se tudja képzelni,hogy másmilyen is lehet,vagy épp irigy arra akit nem csalnak.

2010. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
10 éve éltek együtt! Honnét tudod, hogy ő is olyan boldog, mint ahogy te azt képzeled? Ebben sosem lehetsz 100%-ig biztos!
2010. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

Fogadj el tőlem egy jótanácsot. Ebbe a kategóriába főleg tinik írnak, és a fiatalok félelmetesen prűdek, hajlamosak feketén- fehéren látni mindent. PEdig a világ nem így működik, egy egyszeri megkívánáson alapuló szex miatt nem szabad felrúgni egy több éves jól működő házasságot. Egy nő vagy férfi sem lehet annyira naiv, hogy azt higgye, hogy a párja a rajta kívül élő 6 milliárd emberen kívül soha senkit nem kíván meg. Ha simán megkíván valakit lefekszenek, nem örülök neki, de bárkivel előfordul, velem is. Ha beleszeret, az más kérdés, akkor érzelmileg megcsal, el kell engedni.

Én elhiszem hogy tizenéves úgy van az ember, hogy nem nem én aztán soha, engem soha nem csalnak meg, sírig tartó szerelem míg világ a világ, de hidd el, ahogy tapasztaltabb leszel, megváltozik a nézőpontod.

3 éves házas vagyok, nem csaltam meg a férjemet, és tudomásom szerint ő sem engem.

2010. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
18%
Én nem vagyok irigy, de megcsalom a páromat.
2010. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

Igen, létezik még értékes, erkölcsi alapokon nyugvó kapcsolat.

Az az ember aki azt mondja, hogy bár csalja a párját, de szereti, hazudik.

Én is sokszor ledöbbenek azon, ami a mai világban folyik. Szerintem a hűsdég elsősorban döntés és tartás kérdése. Soha nem aláznám meg a férjem azzal, hogy félrelépek. Nincs az a "mámor" ami megérje, hogy Neki fájdalmat okozzak. Szerencsére ezzel Ő is így van... És nem csak mondja, nap mint nap bizonyít.

2010. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Én nem csalom meg a páromat. És ha elfogadom amit ő mond, akkor ő sem csal engem. és nincs okom, hogy miért ne higgyek neki. nagy baj, ha a társadalom ezt elfogadja és normálisnak hiszi, mert nem az. ez egy döntés kérdése, és hogy kitartunk-e a saját elveink és döntéseink mellett. aki mást gondol, annak az értékrendjével van gond. és ne jöjjön nekem senki az evolúcióval és a génekkel, mert biológus vagyok, és tisztában vagyok ezzel az elmélettel, DE az ember attól ember, hogy nem csak az ösztöneit követi, hanem a társadalom normáit is. és igen ide a legtöbbször fiatalok irogatnak, akik félnek v csalódottak és azzal próbálnak védekezni, hogy már előre elmagyarázzák maguknak, hogy a legnagyobb félelmük vagy a legnagyobb bűnük miért normális.
2010. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%

10 éve éltek együtt! Honnét tudod, hogy ő is olyan boldog, mint ahogy te azt képzeled? Ebben sosem lehetsz 100%-ig biztos!

Mert érzem.Met bizonyítja,mert együtt sokmindene átmentünk,és mert akkors e hagyott magmara mikor más már klelépett volna.Kettő mert érzem,hogy tisztel,a tisztlet más az több,a szerelem is megvan még magas hőfokon,de a szeretet,tisztelet ami összekovácsol két embert,csak ezt soknam nem érik el sose,és igy kételkednek,hoyg létezik e boldog kapcsolat,pedig sok van,csak sajnos ma a legtöbb kapcsolat nincs nála jobb ,vagy a jobbig x is megetszi tipúsú,ezért látszik borzasztónak a helyzet...Pedig csak jól kéne választani,és nem azért mert épp nincs jobb,vagy egy ideig ő is ő is megetszi akkor a többség is boldog lenne...

2010. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!