Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van újra esélyem?

Szerintetek van újra esélyem?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom még a gimiben. Érettségi után ő kiment külföldre és szakítottunk emiatt. Azóta volt neki is és nekem is kapcsolatunk mással. Most hazajött és mivel közös a baráti társaságunk, gyakran vagyunk együtt. Az a baj, hogy én újra beleszerettem és jó lenne ha folytatnánk, de ő nem veszi észre a körülötte lévő lányokat, mert épp "összetörték a szívét". Szerintetek próbálkozhatnék? Mennyire működhetne újra? Ami fontos szerintem, hogy nem azért lett vége mert már nem szerettük egymást, hanem mert kiköltözött.
2010. nov. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet próbálni, csak jól kell időzíteni! :)
2010. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összetörték a szívét".Csak ne legyél te a pótlék,mert az nem jó...
2010. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér :)
2010. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oxa ***** válasza:

Szia!


Minden újrakezdett kapcsolat már nem lesz az igazi!

Természetesen vannak példák, amikor sikerül az újrakezdés és utána két ember végre egymásra talál rendesen.

De ez ritka!


Időközben megváltozhatott, vagy akár rád másképp tekinthet. Tehát számolni kell ezekkel is!


Jó pár embernél az újrakezdésnél nem jelentkezik semmi negatívum, majd eltelik mondjuk fél év, és jönnek a viták, veszekedések.


Azt tanácsolom neked, hogy az újrakezdést mindenféleképpen előzze meg egy átfogó beszélgetés kettőtökről, valamint a közös jövőtökről!


Annak semmi értelme nincs, hogy belevágtok, aztán rövid időn belül vita ütné fel a fejét, és akkor már egy barátságot is buktok!

Ha a partner nincs benne a folytatásba, akkor legalább közös kompromisszumként maradjatok barátok!


Tudom, hogy egy kapcsolat után barátként folytatni nagyon nem jó! Ám, attól, hogy átnézzetek egymáson, még mindig egy fokkal jobb!


Legvégső esetben pedig se kapcsolat nem lesz, és barátok se lesztek!


Ha pedig ezen a kétesélyes dolgon nem szeretnél agyalni, és/vagy beszélgetni, az adott személy helyett keress egy újat!

2010. dec. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!