Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Szeret minket?

Szerintetek? Szeret minket?

Figyelt kérdés
volt egy buli a nyáron a pároméknál!azt mondta hogy ir ha vége!irt is reggel 6:30-kor!én másnap megtaláltam egy használt gumit a kuka tetején!számonkértem hogy az mi,ő azt mondta hogy nem ő volt hanem a haverja ment fel egy csajjal!sz szerint sirt hogy higgyem el nem ő vol szeret minket ugyanis januárba születik a kisfiunk!sehová nem megy nélkülünk az tuti!szerintetek?hihetek neki?
2010. nov. 29. 10:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja!és ha szereted!
2010. nov. 29. 11:21
 12/14 A kérdező kommentje:
semmi gond!azota semmi gond nincs!se buli se vita sem veszekedés!él hal értünk
2010. nov. 29. 11:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy férfi néha igenis bulizzon,nem kell a családba belefulladni,megcsaláshoz meg nem kell buli se,ha félre akar menni félre megy úgyis...
2010. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok. Bocsánatot kérek, csak nekem már olyan természetes, hogy képes vagyok azt hinni, mindenki régóta "jár" ide. Szóval, ha azóta jól vagytok, akkor biztos, hogy szeret. Ha lett is volna valami azzal, hogy azóta nem jár el és törődik veled (veletek) már bizonyított. Egyébként én gyanítom, hogy nem ártatlan (sajnos a sírás bűnbánatra utal, bűnbánat meg nincs bűn nélkül)viszont iszonyatosan megbánta a könnyelműségét. Én úgy hiszem, ő akkor megváltozott és felnőtt. Szembesült azzal, hogy mennyire fontos vagy neki és nem akar elveszíteni. Rájött, hogy a cselekedeteinek következménye van. Nem az a baj, ha valaki hibázik, hanem az ha nem tanul belőle és nem látja annak esetleges következményeit. Mivel azóta nem kívánkozik bulizni menni, tanult belőle. Te (ti) vagytok neki a legfontosabbak és ma már tudja, ha nem vigyáz elveszíthet.
2010. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!