Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Szeret minket?

Szerintetek? Szeret minket?

Figyelt kérdés
volt egy buli a nyáron a pároméknál!azt mondta hogy ir ha vége!irt is reggel 6:30-kor!én másnap megtaláltam egy használt gumit a kuka tetején!számonkértem hogy az mi,ő azt mondta hogy nem ő volt hanem a haverja ment fel egy csajjal!sz szerint sirt hogy higgyem el nem ő vol szeret minket ugyanis januárba születik a kisfiunk!sehová nem megy nélkülünk az tuti!szerintetek?hihetek neki?
2010. nov. 29. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyár óta, még csak most gondolkodtál el ezen?
2010. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Igen!


De még ha nem is hűséges, lehetnek olyan erényei, amik alkalmassá teszik a gyereknevelésre. Szerintem mindig is túl nagy feneket kerítettek az emberek a félrelépéseknek.

2010. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

És most jött ki rajtad ez a kérdés?

Szerintem elég hihető. Bár te ismered a párodat, hogy voltak e régebben is ilyen dolgai.

2010. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért hazudna!Persze 50-50%,de ha amúgy minden rendben,és soha még csak jelét sem láttad vagy érezted annak,hogy kifele kacsingatna a kapcsolatból,akkor szerintem megnyugodhatsz!

Főleg akkor kár megkeserítened a kapcsolatotokat,ha igazat mond és a haverja volt!De ha kétségeid vannak,akkor kérdezd meg a kedves cimborát!Talán akkor te is megnyugszol! :) És még annyit megjegyeznék,hogy ha ő lett volna akkor nem gondolom,hogy ennyire feltűnő helyre tette volna a használt óvszert! ;)

Ja!És gratulálok a kisfiatokhoz!Én is hamarosan megszülöm a pici fiunkat! :)

2010. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha jól értem akkor most külön laktok....hát most ebből mi se tudunk többet mondani.minthogy a közeljövőben figyelj jobban oda rá....


de szerintem még az is durva így mellékesen,hogy vki az én házamban csinálja,mondjuk nemtudom hogy megy a mai fiataloknál,hisz nem is tudom mennyi idősek vagytok,de én biztos szétvágtam volna mindenkit ha az én házamban csinálta volna bárki is..

/ persze ezt csak mellékesen írtam le/

2010. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem! A sírást bárki eltudja játszani! Hagyd el amilyen gyorsan tudod!

TAPASZTALAT!!!!!!

2010. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor laktunk még külön!ahogy megtudtuk a picit összeesküdtünk és együtt lakunk!én is felháborodtam hogy mi jogon fekszik be valaki az én helyemre!az elsőnek pedig csak annyit hogy most találtam ezt az oldalt!
2010. nov. 29. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

11:11 : Azért mert neked sajnos ennyire rossz tapasztalatod van/volt,akkor már mindenki hazudik?

Vagy esetleg te vagy az aki ezt eljátszotta?Innen a nagy tapasztalat?

2010. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az előttem szolónak igaza van!te eljátszod sirást?innen tudod!elhagyás nem megy könnyen ha nem bizonyitékod van csak gondolat!főleg ha picurka is jön!
2010. nov. 29. 11:20
 10/14 anonim ***** válasza:

akkor én erre azt mondom neked,hogy bocsáss meg úgy is most jön aza pici babó ami a kettőtöké,és kezdjetetk tiszta lapokkal új életet,ha azóta nincs vele gond ,mivel gondolom úgy is látod hisz már eggyütt éltek akkor minek ez a felhajtás már

Ha akkor nem döntöttél most szerinted fogsz?

Senkisem egy szent ember mindenkinek vannak bukdácsolásai az életben hol így ,hol úgy felejtsd el és várjátok most már szépen a pici születését.

2010. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!