Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szereljem le az anyámat...

Hogyan szereljem le az anyámat (Unoka-kérdés)?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy már nem igen tudok vele mit kezdeni.

Mióta elkezdtem serdülni azóta ez jár a fejében.

Pl. azt mondta, hogy nyugodtan menjek el szórakozni. Ha netalántán teherbe ejtenék valakit ne féljek megmondani neki.

Tavaly például azt mondta, hogy ejtsem teherbe az egyik osztálytársamat és vegyem el tőle (!!) a gyereket, majd ő felneveli.


Én nem akarok gyereket (egyébként bizonyos okokból már tudom elég rég, hogy nem is lehetne).

Hogyan adjam tudtára? Mert eddig nem sikerült.


23/F


2010. nov. 29. 01:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem lehet? B*zi vagy?
2010. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Hát, anyudnál tutira nem stimmel valami, ha ilyet mondott, ejtsd teherbe egy oszt.társadat, majd vedd el a gyerekét, és ő felneveli...


De úgy érzem, a probléma nem ezzel van Neked, hanem azzal a bizonyos okkal, amit Édesanyád nem tud még, és nem mered neki elmondani. Meleg vagy, erről van szó?

2010. nov. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már feltetted ezt a kérdést,és elég sokan írtak is..(még én is) Törölték vagy miért írtad újra ki??
2010. nov. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Miért nem lehet? B*zi vagy?"


Ezt szóra se méltatom!



"Egyszer már feltetted ezt a kérdést,és elég sokan írtak is..(még én is) Törölték vagy miért írtad újra ki??"


Igen, törölték. Nem értettem én se, hogy a fenti kérdésről miért gondolták, hogy kitaláció.

2010. nov. 29. 01:55
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
És a 2. válaszra nem is reagálsz?
2010. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát anyukád eléggé khm furcsa!

az a bizonyos ok pedig szerintem az ,hogy nem lehet gyereked, nem azért, mert meleg lennél! -.-

2010. nov. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 01:46


Korábban volt benne enyhe hajlandóság a család meg a gyerekek iránt. De ahogy nőttem (és anyám rámenőssége nőtt) úgy vesztettem el azt a maradékot is.


Egyébként tinédzserkori betegség miatt feltehetően kicsit vagy semmi az esélye, hogy saját gyerekem legyen.

2010. nov. 29. 02:01
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

01:46-os vagyok. Akkor ez nálad valami lelki eredetű probléma lesz, amire az anyukád jól "rásegített" :(( (Egyébként semmi bajom a melegekkel, a mi családunkban is van, szóval nem bántásból írtam a kérdést).


23 évesen még nagyon fiatal is vagy a gyerekhez, sztem a mai férfiak 33 körül (felett) érnek meg az apaságra. Szóval még sok időd van ezen gondolkodni. :)


De gyanítom, hogy a gyerekkori betegség + az édesanyád furcsa hozzáállása elvette a kedvedet. Szerintem ki fogod nőni... és lesznek gyerekeid.. de előtte /addig még olyan sok minden fog veled történni :)

2010. nov. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy egyedüli gyerek vagy, van van testvéred?
2010. nov. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ki fogom nőni.

Tényleg nem szeretnék gyereket. Meg amilyen családi hátterem van... Hát nem is merném egyik rokonra, szülőre se bízni gyereket.


Egyébként már odáig süllyedtem, hogy lányokkal nem is merek mutatkozni olyan előtt, aki ismeri a szüleimet. Mert rögtön jönnek a kombinálások. És azért, ha valakivel az ember jóban van, akkor eléggé gáz, ha azt terjesztik/hiszik, hogy együtt vagytok.

Arról nem is beszélve, hogy nem is az ugrik be anyámnak, hogy esetleg járunk, hanem az, hogy vajon mikor jön a gyerek...

2010. nov. 29. 02:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!