Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldod a feszültséget?

Hogyan oldod a feszültséget?

Figyelt kérdés
A családomban most derült ki, hogy a nagypapám beteg, amit nem lehet gyógyítani. A párom családjánál öröklődési mizéria van, tiszta ideg ott is az egész család. A párom legjobb barátja és egyben az enyém is ép válnak ami nagyon megviseli a páromat és engem is. Én lelkileg nem vagyok rendben,kicsit depressziósnak érzem magam, mert olyan emberek vannak körülöttem, akik magukban nem látják a hibát csak bennem és ezt általában a fejemre is szokták olvasni,már sokszor nincs kedvem a kollégiumban lenni és bemenni az iskolába, mert ők ott vannak és minden nap úgy megyek be, hogy ma megint mi lesz a bajuk. A párom és a haverja miatt nagyon szomorú vagyok,a papám miatt is és a saját helyzetem miatt is, ráadásul most jön a vizsgaidőszak. Szerintetek hogyan tudnám ezt normális ember módjára feldolgozni,megoldani? Már arra is gondoltam,hogy veszek magneB6-ot, mert az kicsit javítja a hangulatomat.Próbálok helyt állni. Mi a véleményetek?
2010. nov. 28. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
MagneB6 amúgy is kell, egészséges. Nincs időd suli mellett mozogni? Hidd el, nagyon jót tenne. Táncolj, járj edzőterembe, jógázz. Gyógyszereket viszont ne szedj, hosszútávon több kárt okoznak, mint hasznot. Nekem is most rengeteg problémám van, elő is jött a pánikbetegségem ismét, de próbálok relaxálni. Sok jó zenét hallgass, vidám filmeket nézz, sétálj. Ez a borzasztó idő amúgy is depressziós hangulatot okoz, szerintem jelenleg nem látnál igazán boldog embert.
2010. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nekünk anyagi gondjaink vannak, édesapám nem rég hunyt el, Édesanyám szintén nagyon beteg. Én sem vagyok egészséges. Annyira összejött minden. Magne B6-ot meg Supradyn F-et zabálok. Ma ugrált a vérnyomásom, fájt a fejem, és mindez a rettenetes stressztől van. Hidd el mindenhol van baj, csak úgy szoktákmondani. Sok ház ég belül, csak nem látszik kívül. A Magne B6-ból naponta 3-at is bevehetel. Nem hülyeség ez a gyógyszer. Nincs mellékhatása, csak jótékony hatása. Jobbulást neked, és ja magamnak is.
2010. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, télen mindig meghalok egy kicsit, nincs napfény, csak a hideg borús esték. Ez is felerősíti a gondokat.
2010. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Dugok.
2010. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon stressze időszakot élsz át nem csoda ha kivagy.

Próbálj meg sportolni segít feldolgozni a stresz, esetleg fusatok együtt a pároddal mert ő sincs jó paszban.

Próbálj egésségeseben étkezni több halat, magvakat, zöldségek, csümik a magnézium is jó ötlet csak önmagában kevés. Próbálj ki nyugtató teákat citromfű orbácfű.

2010. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta vettem B6-ot és jobban érzem magam egy picit.
2010. nov. 30. 07:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!