Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapok 15. 000-et magamnak...

Kapok 15. 000-et magamnak vegyek valamit, vagy a csládomnak?

Figyelt kérdés
Már most megkaptam a karácsonyi ajándékomat ( az mindegy miért) és nemtudom hogy magamra vagy a családomra költsem, mert én még nem tudom hogy mit adjak nekik karácsonyra, de ők meg azt mondták hogy semmit, de én szeretnék valamit. Szóval?
2010. nov. 28. 19:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Én magamnak és a családnak is vennék valamit aminek örülnék!
2010. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Azt a pénzt azért kaptad, hogy magadra költsd. Így olyan lenne, mintha elajándékoznád a szüleidnek a te ajándékodat. Nekem rosszul esne, ha nem magukra költenék a pénzt, amit adok, elvégre azért adtam, hogy azt vegyen belőle, amit szeretne csak én nem ismerem az ízlését vagy a méretét stb.
2010. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
rakd el h ha jön vmi jó lehetőség amihez pénz kell akkor meglegyen
2010. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem magadra is költs és a családnak is vegyél egy kis aproságot!Mivel mondták h nem kell nagy dolog szerintem ami "olcso" és szép ajánékok és nem fogsz mellé:egy finom bor ami azért legyen jo minöségü,mondjuk a tokaji szamorodni most a tescoban 1000,nőnek-lánynak egy finom bonbon mondjuk merci,szerintem ezek mindig beválnak.De vannak a dm-ben csomagok nöknek és férfiaknak 1000-ért amit be is csomagolnak sok dm-be ingyen.Így jut is marad is.A bor nyakára teszel egy masnit a csokikra veszel öntapados masnit,merci amugy is szép csomagolás.

Ha van mama neki meg van a tescoban meg sok helyen dán vajaskeksz diszdobozban,na annak a közepére is egy masni és olcson megusztad de mégis biztos nagyon fognak örülni a kis aproságoknak,a többin meg megleped magad valamivel.

2010. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az ötleteket!! Nagyon jók! :))
2010. nov. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!