Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éves fiúknak mit vegyek?

10 éves fiúknak mit vegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz Mikulás, és vettem nekik csokikat, azt bele fogom tenni Mikulás zacskóba, de szeretnék nekik venni még valami apróságot is. Mit? Toll, vagy ilyesmi jó ötlet? Vagy 10 éves gyereke nem örülnek ilyesminek?
2010. nov. 28. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy toll, amibe a neve van belegravírozva az jó ötlet. Vagy valami Bionicle vagy mi az isten az, ami menő legós valami, pont elfér a mikuláscsomagban. Én 7 éves kislánnyal vagyok bajban, hetente változik, hogy mit szeret és mit nem. Megint levelet kell íratnom vele a Jézuskának, mert ötletem sincs mit adjak neki.
2010. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy diszitett( de nem túl csecsós) zacskóba tegyél nekik 2 mandarint, mogyorót, édességeket, nyalókát, és lehet egy szép toll, ceruza, radirgumi... Nem kell méregdrágáknak lenniük :)
2010. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!