Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon még mindig ő a legjobb...

Vajon még mindig ő a legjobb barátnőm? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én már nemtudom. Nem is tudom hol kezdjem. Talán ott, hogy örül, ha valami nem sikerül nekem, talán azért is, mert ő nem túl jó tanuló, én pedig jeles vagyok( nem felvágásból mondom, hanem mert része ennek) . Ha valamit nem ért, esetleg nekem valami jobban sikerül, akkor én vagyok a hibás, leordit, hogy nekem ugye milyen könnyű, én mindent tudok... Az egyik barátnőm( akivel szintén nagyon jóban vagyok) elmondott nekem valamit, és én megigértem, hogy nem adom tovább, ezért a legjobb b.-nek is megmondtam, hogy ne haragudjon, de megigértem. Ezért is megharagudott, holott ő is sokmindent eltitkol. FOlytassuk ott, hogy ők elég nehéz helyzetben vannak, a szülei elváltak, igy ugye nem állnak jól anyagilag. Mi sem vagyunk milliomosok. Erre egyszer letámadott, hogy nekem milyen könnyű, én gazdag családban nőttem fel, elkényesztetett pi*a vagyok... Pedig nem értem, mint már irtam, mi talán csak egy picit vagyunk jobb helyzetben, mint ők. És vitatkozhatnánk, hogy kinek van folyton vasalt haja, ki nem tud egy fél kilométert gyalogolni. Az idegesit a legjobban(tudom, nem az én dolgom), hogy mindentől fél. Egy thrillert, vagy horrort nem mer megnézni, ha például egy kisebb pizsibulit tartunk barátnőkkel. Fél egyedül WC-re menni, nem mer egyedül az osztályban, folyosón lenni, mindenhova kisérgetni kell... Ha valami neki nem sikerül, azért már folyton én vagyok a hibás, engem ordit le. Mit gondoltok erről? Mit csináljak?
2010. nov. 28. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked hogy nem tűnt fel, hogy már rég nem vagytok barátok? =(
2010. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Ezeket mepróbálom elnézni neki, de már van valami néha ami nagyon felidegesit.
2010. nov. 28. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az elkényesztetett nem te!
2010. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny rád.
2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 15 körülinek tűnsz, és értelmesnek. lásd be erre nincs szükséged, tapasztalatból mondom ez nem barát! Persze, ha minden nap találkoztok, nem érdemes összeveszni vele, de magyarázd el neki, h. erre nincs szükséged, és sztem barátkozz másokkal, akivel a pasikról és az életről dumáltok, ahogy kell, és nem irigykedésből, piszkálódásból áll a kapcsolatotok.
2010. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, ez nem barátság.

Féltékeny lehet rád, de nem hiszem, hogy igaz barátnőjének tekint téged.

21/N

2010. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Én is arra gondoltam, hogy nem veszünk össze, de már nem leszünk legjobb barátnők :)
2010. nov. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!