Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy bírja az idő múlását,...

Ki hogy bírja az idő múlását, illetve azt, hogy öregszik?

Figyelt kérdés
Lennétek 10-20 évvel fiatalabbak?
2010. nov. 28. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
26 éves vagyok, de már nehezen bírom, hogy fél év és 27 leszek. Nem lennék csak 2-3 évvel fiatalabb, 23-24 évesen éreztem magam a legjobban. 20 évesen még kis pisis voltam.
2010. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lassan 36 leszek.

A korom nem zavar.. nem érdekel... én fiatalabbnak érzem magam és annak is néznek.

2010. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
engem már most zavar ,pedig csak 15 vagyok,úgy érezm elment 15 évem és semmit se csináltam:(
2010. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, 17-18 lennék, akkor éreztem magam a legjobban. Nem számított semmi csak a motor meg a buli. :D
2010. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

33 vagyok és mikor betöltöttem a 3.x-et nagyon nehezen viseltem. Idén emlékeztem meg előszőr a szülinapomról, bár nagy ünnepség nem volt. Most már élvezem a 30-as éveimet. Szerintem egy nő életében ez a legjobb időszak.


Viszont az igaz, hogy szeretnék fiatalabb lenni. 33 évesen már kicsit későnek érzem a gyerekvállalást... pláne, mert a párom 7 évvel idősebb nálam. És ha belegondolok, hogy mire a gyerek kirepül ő már 60 éves lesz, valahogy nincs kedvem az egészhez. Szóval ez az egy ok, amiért szeretném, ha legalább 5 évvel fiatalabbak lennénk, de ugyanezzel a tudattal, körülményekkel, ami most van.


Amúgy öregnek egyáltalán nem érzem magam, sőt! Fiatalabbnak is néznek a koromnál.

2010. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
38 vagyok, bár nem nézett még senki ennyinek. Három lurkó mellett szerintem, nincs időm megöregedni. Nem érzem az idő múlását, csak abból, hogy megint tortát sütök valamelyik szülinaposnak. Én jobban vagyok, mint húszévesen.
2010. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én 20 vagyok, és örök gyerek =)

nem érdekel az idő múlása amig az 50et nem közelítem meg... egyszerűen azért, mert nem kell midnennek megváltoznia. ugyanúgy lehetek gyerek felnőtt fejjel ha jólesik:D

2010. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, 24 leszek és öregnek megkésettnek érzem magam. a kezdeti lustálkodás és hülyeség miatt még másfél év amíg végzek a főiskolán és még nem kerestem pénzt, nincs autóm, házam, párom.. egyszóval semmim. ennyi idős koromra már el kellett volna érnem dolgokat az életben, de hát ez nem sikerült.... ha 10 évvel fiatalabb lehetnék akkor nagyon sok mindent máshogy csinálnék, hogy sokkal sikeresebb legyek és lehetőleg boldog is.

23f

2010. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
33 éves vagyok, és van már egy 16 éves fiam:)Öreg?Dehogy vagyok öreg, nem is érzem magam annak.Senki nem hiszi el, hogy ennek a kigyúrt kamasznak én vagyok az anyja, azt hiszik a nővére vagyok.Én nem szerettem semmit sem halogatni az életben.Korán szültem, igaz ez nem volt tervezve, de mára már mindenem megvan, így jó minden ahogy van.Az meg, hogy mennek az évek?Szerintem is mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát, meg persze ahogy kinéz.Nem az évek számítanak, hanem a hozzáállás.
2010. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13.56-nak, Én is 38 vagyok , és két gyermek anyja, mindenben egyet értek Veled:) A lányom 17 éves, és inkább a nővérének néznek ::)), egyszerűen fiatalon tartanak:) Remekül érzem magam a bőrömben!
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!