Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj még mindíg ennyire?...

Miért fáj még mindíg ennyire? Tudom, hogy el kellene felejteni, de nem megy.

Figyelt kérdés
A férjemmel 1 éve külön élünk már, van egy 2,5 éves kislányunk. A házasságunk nem volt jó, sajnos anyós mindenben tudta irányítani és sokszor inkább engem bántott meg mint hogy az anyjának ellent mondjon. Elkezdett inni is, de soha nem volt durva velünk. Mikor jön láthatásra mindíg mondja, hogy még szeret és velünk akar lenni, de nincs benne az az igazi elszántság.Én is szeretem még és mindennek ellenére vele tudom elképzelni az életem. De tudom, hogy minden olyan lenne mint régen. Neki sincs senkije és nekem sincs,ezért sokszor a szex is szóba kerül. Nem tudom jó ötlet lenne -e?
2010. nov. 27. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Hát nézd. Ha tudna változtatni, ellent merne mondani az anyjának (akit szintén kiosztanék úgy, hogy hónapokig ne merjen a szemembe nézni), akkor visszafogadnám, elvégre mégis ő az igazi, ilyen az életben a normális embereknek egyetlen egyszer adatik meg.

Visszatérve az anyós dologra, egyszerűen undorító az, amit némelyik művel. Nálatok előidézett egy csonka családot. Hihetetlen. A hajam tudnám ilyenkor tépni. Soha nem tennék ilyet a fiam feleségével, sem a lányom férjével. Ha egy tróger lenne nem beszélnék vele, de nem manipulálnám.

2010. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alkoholista ilyen embet akkarsz a gyerek apjának, ha megint összejötök az anyos csak úgy eltünik a képből?

Csak mert magányos vagy ne gyere olyanal össze aki egyszer már leszerepelt. A próblémák nem tüntek el és ő nem is küzd annyira csak kényelmes hozzád viszafutni.

2010. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!