Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elso igaz szerelemre ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso igaz szerelemre ti mindig emlekeztek? (akinek mar volt). El lehet felejteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindegyikre emlékszem, nem csak az elsőre!
2011. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem az elso igaz szerelmem egy 20 eves fiu volt.Nagyon szerettuk egymast.Le is fekudtunk(amugy en 15 vagyok). 3 hete szakitottunk.Bar csak 6 honapot jartunk,de az a 6 honap eddigi eletem legszebb 6 honapja volt.Most az egyik haverjaval jarok.O ezt nem nezi jo szemmel,mert o meg mindig szeret es valahol meg en is szeretem,de mar nem akarom vele ujra kezdeni mert szep veget akarok es megkaptam.Amugy a haverja nem legjobb haverja,hanem csak olyan mint a legjobb haver egyik ismerose,de ismerik egymast.Na de mindegy.Jol erzem vele is magam,de azert a 20eves fiuval jobban ereztem magam.Ugy erzem o volt nekem az igazi,es nem fogom soha elfelejteni.
2011. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Egy picit mindig szeretni fogom, annyira mozgalmas és szenvedélyes volt az a kis idő (4-5hónap), hogy felejthetetlen. Keresem "ugyanazt" azóta is, bár én vetettem véget neki...
2011. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne emlékeznék, nem vagyok amnéziás. :D Ráadásul része volt az életemnek valamikor, sok szép emlék fűz hozzá, csak már nem érzem annyira fontosnak őket. Talán azért, mert már régen nem szeretem az illetőt. Természetesen minden szerelem hatással van az ember életére, nemcsak az első. Jobb esetben sokat is tanulunk egy-egy komoly kapcsolat alatt önmagunkról is, a másikról is, az életről is. Miért kéne elfelejteni? Ez által csak többek leszünk.
2011. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!