Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a szüleimmel?...

Miért van ez a szüleimmel? Később még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok.A szüleimet régebben nem nagyon foglalkoztatta h mit csinálok.Nem volt gond ha hajnali 3 kor értem haza,volt általában meg se kérdezték h hol voltam.Nem keveredtem soha semmi balhéba,most egyetemista vagyok.Mostanában pedig ,különösen a faterom nagyon félt.PL az előbb majdnem megtiltotta h bemenjek a városba, mert hátha lekéselnek a cigányok meg ilyenek,meg h ő nyugodtabban tud aludni ha itthon vagyok ....Amott meg már dolgozok is szal annyi h itthon vagyok hétvégén....
2010. nov. 27. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
ne 20 évesen akarjanak megnevelni meg félteni. szerintem beszélj velük értelmesen és kérdezz rá vagy említsd meg nekik hogy nem vagy már óvodás meg hogy eddig nem volt bajod most már tudsz magadra vigyázni.
2010. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Oxa ***** válasza:

Szia!


A szülők (tisztelet a kivételnek) egy ideig elszokták hanyagolni a gyereküket. Aztán egy idő után kapcsolnak, hogy most meg kellene nevelni.

Nos, ez olyan 12 éves korig még elmegy, de utána már azok a gyerekek akiket úgymond neveletlenül hagytak, bizony makacsokká válnak, és náluk a szülői nevelés elég nehézzé válik utólag!


Van egy ismerősöm, akinél 26 éves korában próbálták meg azt a szülei, hogy menjen haza időre, mondja meg, ha valahová megy. Még 11-kor is megkérdezték hova megy, amikor csak a sarki boltba ment menetrendszerűen kenyérért!


Ezek ilyen egyedi szülői beütések, amit el kell fogadni!

Mindenkinek van valami egyedi dilije, a szüleidnek most épp ez! :)

Rá se ránts!

2010. dec. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!