Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki Karácsonyra?...

Mit vegyek neki Karácsonyra? Lent.

Figyelt kérdés

A szomszéd kislány olyan, mintha a húgom lenne. 12 éves. Szeretnék karácsonyra venni neki valamit. De nincs ötletem hogy mit. Szerintetek mit vegyek neki? Normális válaszokat kérnék.


17/F


2010. nov. 27. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

12 évesen imádtam a plüssöket és az édességet.

Persze vehetsz neki valami téli holmit, sapka sál kesztyű... de csak ha ismered az ízlését.

2010. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pl. az auchanba most lehet venni ilyen nagy (30cm) plüssmacit asszem 1400 körül... olyasminek tuti örülne, vagy nem tom 12 évesen mennyire örülne neki... meg azt sem mennyi a kereted rá
2010. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát valami kis rucit,sapka,sál,póló.ilyesmi kis karácsonyi cuccokat^^:D

meg vehetsz neki valamikis karácsonyi macit vagy nemtommit meg egy kis csokit.Ennyinek én nagyon örülnék.(:

2010. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 12 évesen notebookot kaptam bár tudom az azért nem veszel neki :D

Én akor örültem naplóknak (pl most van az a jelszóra nyilló napló) a plüsöket is szerettem akkor

2010. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csat, hajgumi, bizsuk,sapka, sál, töménytelen édesség, plüssállat, bögre, és ilyeneknek örültem 12 éves koromban a legjobban. 15/L
2010. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak vigyázz félre ne értsék,,ő még gyerek...


téliesített puha plüssmaci tökéletes

2010. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor valami plüsst veszek neki. Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2010. nov. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!