Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg mennyire stresszes...

Jelenleg mennyire stresszes az életed?

Figyelt kérdés

Miért vagy ideges és feszült?

Mit teszel annak érdekében, hogy ne uralkodjon el rajtad ez az érzés?


2010. nov. 26. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pályakezdő vagyok lassan fél éve. Munkát még nem találtam. Pár interjún és egy próbaműszakon voltam. Nem sikerült, bár utóbbinak eléggé örültem. Valahogy a munkakör nem lett volna megfelelő.


Emellett kapcsolatom nincs. Legalábbis lett volna, de sajnos a távolság "megölte" ezt a lehetőséget. Mivel annyira nem rajongok a disco és kocsma féle szórakozóhelyekért, így legtöbbször itthon ülök. Eléggé nyomasztó, főleg úgy, hogy jön a rossz idő.

Most például esik, s feltehetően napokig fog, s bent ragadok a négy fal közt. Néha úgy érzem, mintha megállt volna az idő.

2010. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nagyon :(
2010. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0 és 10% között. Vizsgaidőszakban megy fel néha az 5%-ra :P
2010. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocs a 10-re.
2010. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!