Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg mennyire stresszes...

Jelenleg mennyire stresszes az életed?

Figyelt kérdés

Miért vagy ideges és feszült?

Mit teszel annak érdekében, hogy ne uralkodjon el rajtad ez az érzés?


2010. nov. 26. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

nagyon. :(


költözöm, nincs segítségem, nincs pénzem, közben nyakamon a vizsgaidőszak :(

2010. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszolo : én segittek neked költözni :D


Am bármin felhuzom magam ha valakmi nem úgy köszön vagy nem úgy szól hozzám meg ienek vagy ha a barátnőm hülyeségekkel csesztet vagy kérdez =/ mit teszek ezellen : Rágyujtok mást nem nagyon tudok .

2010. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

nekem sincs pénzem, vizsgaidőszak, előtte meg zh-k és beadandók, ajándékok...


én nyugtató zenéket hallgatok (meditációs, természet hangjai)... és hát arra gondolok, h egyszer február első hete lesz, nincs több vizsga és egyebek, meg karácsony előtt amikor már megint semmi pénz se ajándék, meghallgatom párszor ezt a számot

http://www.youtube.com/watch?v=dHNZg-ZYVxs

2010. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

jövő 7en 4 zh. örülünk.

Második kérdésre: Már rutinból nem izgulok annyira sem, mint amennyire elvárható lenne. Írtam már eleget. Tapasztalat meg az évek :)

2010. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mennyire vagyok stresszes?

Eléggé.

De volt már rosszabb is, most csak sok az egyetem, sok a munka és félek, hogy nem fogom bírni. Bár akkor utána nyugodt lehetek, mert ha nem bírom, akkor búcsút kell mondjak az egyetemnek is.

De mondom, volt már rosszabb is.


Mit teszek ellene?

Minden este olvasok és szexelek. Tökéletesen helyrerak.

Előtte nyugtatóztam, az messze nem volt ilyen jó.

2010. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Az életem elég stresszes most...

Két és fél hónapja nem tudok kijönni egy elég komoly betegségből, félrekezelt egy orvos, így már hullik a hajam is. Közben munkahelyváltás, vizsgaidőszak, szakdoga írás, párkapcsolati zűrök, és mellette vinni a háztartást minimálbérből... Néha már úgy érzem, hogy nem fogom sokáig bírni...

Tudom, hogy a barátaimra mindig számíthatok, így ez sok erőt ad. Csak sajnos mostanában folyamatosan a problémákon kattog az agyam, nem látom még a végét, így emiatt nem tudok lazítani, nehezen is alszom...

2010. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:(

Nekem is nagyon stresszes az életem. Itt a vizsgaidőszak, zh, zh hátán, emellett úgy érzem, hogy valami hiányzik az életemből. :(

Folyamatos kudarcok érnek az élet minden területén, sok álmom van de nincs elég akaraterőm megvalósítani őket, ez is nagyon stresszel!:S

Emellett apa egy idegbeteg, de nincs lehetőségem elköltözni itthonról!:(

2010. nov. 26. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy-két hónapban elég stresszes volt. Sok tanulás, nagy veszekedések, mind családban, mind baráti körben, szakítás. Volt minden. Most már javul a helyzet, kevésbé vagyok feszült. :)
2010. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vizsgaidőszak nálam is, próbálom lazán venni, de mégis keményen tanulni, eddig bejött
2010. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Ülök itthon egész nap a szobában, és ide irogatok.

2010. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!