Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az önbizalom...

Hogyan győzzem le az önbizalom hiányom? Nagyon sok emiatt a veszekedés.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok,csinos vagyok 158cm 49kg szép derékig érő hajam van és valamiért úgy érzem hogy ez a kis szendeség vagyis nem vagyok felszabadult így hát sokat szenvedek miatta.

A párommal néha össze össze kapok mert féltékeny vagyok ha rá néz egy szép lányra.

Ma már kicsit sokkal több volt.Néztük a tv-t pontosabban a valóvilágot, na és az a Gigire olyan féltékeny lettem, én is hasonlóképpen nézek ki de mégsem.

Na és annyira megbántam csak hamarabb kimondtam a szót mint ahogy át gondoltam volna.

De rosszul esett hogy épp csókolóztunk az vinnyogott egyet és a párom már egyből ráfigyelt, és nem rám.

Egyébként nincs okom féltékenynek lennem, mert a párom sosem tett érte hogy az legyek, csak persze ha néha oda oda pillant egy egy női testre.


2010. nov. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fölöslegesen hajszolod magadat, lásd be, nincs értelme. Szokj hozzá. Mindkét nem megnézi a másikat, a férfiak nyilván erőteljesebben :) Ezen változtatni nem igazán lehet. Elvégre nem örök vakságot fogadunk egymásnak nem? Téged szeret, ez a lényeg. Bízz hát benne.
2010. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat apaja a bizalom. Bizalom nelkül nem megy. Szamolj el tizig, vegyel egy nagy levegöt, es nyelj egy nagyot. Meg lehet szokni, egy idö utan leszoksz majd a hisztiröl. Ha nem akarod elmarni a pasidat, akkor muszaj lesz kicsit uralkodni magadon.
2010. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alapja bocs
2010. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne légy féltékeny.Ez is azon dolgok közé tartozik amit a pasik nem bírnak. Egy nő megítélésében jobb partnernek lenni, még akkor is ha görcsbe szorul a gyomrod és előbb-utóbb leszokik róla. Ugyanakkor ha egy pasit mi nézünk meg jó alaposan, azt ők nem is veszik észre annyira biztosak önmagukban. Körülbelül nekünk is ilyennek kellene látszanunk.
2010. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek nézitek azt a szart?

Bevallottad, hogy a Gigi témát te hoztad fel, lehet, hogy neki fel sem tűnt volna, de így már felfigyelt rá.

2010. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha folytatod ki fog dobni.. De változtatni ugy sem tudsz rajta, ilyen típus vagy.
2010. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uramisten. én 158 centi vagyok és 64 kilo.ha te önbizalomhiányos vagy nemtudom hogy én mi is lehetnék.xD
2010. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!