Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féléve van egy párom, nagyon...

Féléve van egy párom, nagyon szeretjük egymást, de tegnap bevallott nekem valamit és azóta olyan furán tekintek rá. Vélemény?

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy mikor épp nem volt barátnője akkor eljárt luxusprostikhoz, útszéliekhez sosem. Nem azért, mert rászorult volna ebben biztos vagyok, hisz régebb óta ismertem és volt miből "válogatnia". Nem is azért, mert valamit nem kapott meg a nőktől, nem érdekli a szado-mazo, semmi ilyesmi. Azt mondta azért csinálta, mert izgatja, hogy fizethet a szexért. Nekem ez elég fura és nem tudom, hogy kezeljem. Ez mennyire normális dolog szerintetek? Félek, nehogy megcsaljon e-miatt.
2010. nov. 26. 18:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De nagy amatőr.
2010. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Azért egy kapcsolatban nem csak a megcsalás vezethet zátonyra. Ahogy itt a legtöbb válaszoló gondolja. Én osztom az előttem szóló véleményét, hogy nem jó dolog prostituálthoz járni, sőt, az én nézőpontomból elfogadhatatlan. De más indokok miatt gondolom hogy nem jó dolog, mint az előző válaszoló.


Szerintem nem azért ment a qvához, mert nem bír meglenni szex nélkül. Hanem azért, mert jópofa dolognak tartja, és mert élvezi hogy fizethet érte. Ezt a kérdező sosem tudja pótolni, még ha játszanak is ilyet, akkor se. (aki szerencsejáték függő, annak se jó, ha otthon játszik és oda fizet, vagy saját nyerőgépe van) A másik, hogy ezek szerint őt nem aggasztja az, hogy előtte esetleg milyen undormány férfiak közösültek azzal a nővel (attól mert valakinek pénze van, lehet rettentő gusztustalan) ráadásul naponta több különböző pasi kefélgeti. Ha ez őt nem riasztja, sőt izgalmas, akkor nem tudom mi fogja visszatartani attól, hogy 1-2 év múlva, mikor a vonzalom csökken, ne menjen ilyen helyre. Szerintem semmi. És azt hiszem ő lesz az a férfi, aki azzal jön elő, hogy amit a másik nem tud, az nem fáj. Hát köszönöm szépen.


Mennyi ideig tarottak a kapcsolatai? nem hiszem hogy maratoni kapcsolatai voltak.


Ettől függetlenül simán elképzelhető, hogy mikorra arra kerülne sor, hogy felkeresi az egyik régi hölgyét, már rég nem fogja a kérdezőt ez a dolog érdekelni.


Ráadásul hogy írja a kérdező, hogy voltak körülötte nők, tudott volna nőt találni magának, de nem, ő a kevésbé macerás prostit választotta. Hát, azért ez szerintem nem véletlen. És mégis miért ment el fizetős nőhöz? mert nyilván nem akarta elvinni vacsorázni a kiszemelt nőt, udvarolni neki, alkalmazkodni stb. egyszerűbb fizetni érte, akkor megy amikor akar, azt kapja amit akar, nem kell tartani attól, hogy nem tudja levakarni, ha már megunta a nőt... Szerintem ezt jelenti. Ez rendben van, ha így akar élni, az ő dolga. De én mint társat nem választanám.


32/N

2010. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

ma 11:05

Igen, egy hónap után feküdtünk le.


Nem tudok az előző kapcsolatairól, hogy meddig tartottak, vagy kik voltak. Egy lányt tudok akivel 9hónapig volt.

Egyébként ezt én is mondtam neki, hogy elég gusztustalan ha félórával előtte még mással volt a nő, de erre annyit mondott, hogy egy nap csak egy valakivel van és nem úgy kéne elképzelnem mint a 10.000-ért dolgozó qrvákat. Ettől függetlenül szerintem ugyanolyan "gáz" mivel külföldön vagy Magyarországon akárkivel akármit csinált...


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 27. 16:40
 24/26 anonim ***** válasza:
legalább elmondta, biztos van pénze, meg beteges hajlamai :)
2010. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na persze, csak egy pasival egy nap mi? és a pasid ilyen idióta hogy ezt el is hiszi? :) hehe


annyival van ahány fizetős kuncsaft bejelentkezik, különben nem éri meg. A prosti pénzért csinálja, nem szerelemből, nyilván nem egy pasival lesz egy nap. akármennyit is fizetnek neki. És van pali aki ezt beveszi. :)

2010. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, hogy megy ez. Általában egy nap egyet vállalnak. Nem 20ezerért csinálják, tehát nem óránként jön a váltás. Rohadt drága. Sőt olyan is van, hogy nem vállalnak pár napig munkát, ha túl megerőltető volt az előző. Nekik azért nem a mindennapi kenyérhez kell ez az "állás".
2010. nov. 28. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!