Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féléve van egy párom, nagyon...

Féléve van egy párom, nagyon szeretjük egymást, de tegnap bevallott nekem valamit és azóta olyan furán tekintek rá. Vélemény?

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy mikor épp nem volt barátnője akkor eljárt luxusprostikhoz, útszéliekhez sosem. Nem azért, mert rászorult volna ebben biztos vagyok, hisz régebb óta ismertem és volt miből "válogatnia". Nem is azért, mert valamit nem kapott meg a nőktől, nem érdekli a szado-mazo, semmi ilyesmi. Azt mondta azért csinálta, mert izgatja, hogy fizethet a szexért. Nekem ez elég fura és nem tudom, hogy kezeljem. Ez mennyire normális dolog szerintetek? Félek, nehogy megcsaljon e-miatt.
2010. nov. 26. 18:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Játszatok szerepjátékot. Legyél te a prosti, ő a megrendelő, és persze fizessen is! Ezzel te is jól jársz, ő is kielégül, és a szerelmi életeteket is feldobhatjátok ezzel. Persze öltözz is be prostinak, ne csak mondd, hogy az vagy.
2010. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami szexuális hoppáréja! Kinek ez, kinek az. Ez zavar??? Ugyan!

Amúgy a szerepjáték tök jó ötlet.

2010. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Ez a szerepjáték tényleg nagyon jó ötlet.
2010. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem hinném el neki. Gondolom, rákérdeztél, hogy " amíg én nem voltam, kivel dugtál" ? Aztán kitalálta ezt a buta mesét. Azért 33 évesen nem várható el, hogy szűz legyen...kellett valami legenda.
2010. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, az őszinte véleményem az, hogy ha őt eddig nem zavarta, hogy azt a nőt előtte fél órával más dugta, és neki ez így tetszik, akkor semmi nem fogja visszatartani attól, hogy az első adandó problémánál elmenjen egy qvához hogy jobban érezze magát. Tényleg ez a véleményem.


Persze, vicces dolog, hogy neked fizessen :) ilyet lehet játszani, de maga tény akkor is az, hogy amíg minden rendben, addig marad, de amint gond lesz, nem tudhatod hogy mit tesz. Szerintem sokkal jobb lett volna, ha egyéjszakás kalandjai lettek volna.


32/N

2010. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Elnézést, valóban elírtam az emiatt-ot és az egyébkéntő-t is.

ma 20:26

Nem kérdeztem, hogy kivel dugott előttem. Egyszerűen elmondta, hogy ez izgatja a fantáziáját. Nem vagyok óvodás, hogy ne tudnám elfogadni az előttem lévő nőket. Csak ezek nem sima nők... Egyébként köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 26. 20:41
 17/26 A kérdező kommentje:
Pénze meg van rá, szóval nem gondolnám kamunak. Azt is bevallotta, hogy volt pár egy éjszakás kalandja.
2010. nov. 26. 21:03
 18/26 anonim ***** válasza:
Örül neki, hogy őszinte volt. És ha eljárt, akkor mivan? Kit csalt meg? Senkit. Akkor(és amugy) sincs jogod az előéletét számonkérni! Már úgysem lehet ezen változtatni. A férfiaknak is vannak igényei. Ennek kifejezetten örülj, hogy igényes, és nem valami utcaszéli szakadt ribihez ment, hanem adott a minőségre. Sz@rul hangzik, de ennyi jó legyen benne.
2010. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

*A párod beteg ember.


Nem ő a beteg...

Ha nincs nője, az ő dolga, kivel mit csinál, nem bánt vele senkit.

A kérdező, ha szereti, a múltjával együtt szereti. Ha meg nem bírja elfogadni, hogy ilyen (volt), nem szereti.

De van választása: kidobhatja. De ha egyébként minden oké, ez nagy butaság lenne.

2010. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Furcsa hogy ezt csak én gondolom nem normális dolognak.

A barátod nem bír meglenni szex nélkül,és ez nem egy olyan normális jópofa dolog,hanem egy súlyos probléma.

Had kérdezzem meg mennyi idő után feküdtetek le egymással ?

1 hónap... jó esetben.


Azt állítod hogy nagyon szeretitek egymást,nagyon szereted.De még csak meg sem bízol benne,közben az az alap lenne,és a szeretet 1ik legfontosabb alkotóeleme.

Értékeljétek át a kapcsolatotokat szerintem,szüneteltessétek a szex et,és ismerjétek meg egymást valójában.

A többi hozzászóló nem nagyon fogja fel a helyzet súlyosságát szerintem.A világ eltompította az emberek józan ítélőképességét,azt ahogyan egy kapcsolatot felfognak ,és ahogyan kezelik.

2010. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!