Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féléve van egy párom, nagyon...

Féléve van egy párom, nagyon szeretjük egymást, de tegnap bevallott nekem valamit és azóta olyan furán tekintek rá. Vélemény?

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy mikor épp nem volt barátnője akkor eljárt luxusprostikhoz, útszéliekhez sosem. Nem azért, mert rászorult volna ebben biztos vagyok, hisz régebb óta ismertem és volt miből "válogatnia". Nem is azért, mert valamit nem kapott meg a nőktől, nem érdekli a szado-mazo, semmi ilyesmi. Azt mondta azért csinálta, mert izgatja, hogy fizethet a szexért. Nekem ez elég fura és nem tudom, hogy kezeljem. Ez mennyire normális dolog szerintetek? Félek, nehogy megcsaljon e-miatt.
2010. nov. 26. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Ez nem komoly válasz: Mondd, hogy neked fizessen!:))))
2010. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly válasz: - Kedvesem, te beteg vagy!
2010. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nézd, az a MÚLT, ami elmúlt.

Én ilyesmiért nem neheztelnék rá, mert akkor még nem ismertétek egymást, inkább megkérném, hogy soha többet ne beszéljen erről, mégcsak ne is említse, mert téged zavar.

Mellesleg egy luxusprosti rengeteg pénzbe kerül, jól állhat a barátod anyagilag...

2010. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ebben a korban? Kort nem irtál :)
2010. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És ki írta, hogy ebben a korban? Egyébkéntő 33 éves én pedig 31.
2010. nov. 26. 18:35
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
én elhagynám. Nem tudnék azzal a tudattal élni,hogy hozzáért egy ilyen ribihez :S
2010. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
40%

A párod beteg ember.Ezt biztosan nehéz így elfogadni,de így van.


Ezzel ,hogy fizet a nőknek uralkodást gyakorolhat,felsőbbségesnek érezhető magát,le merném fogadni hogy valamiféle módon meg is alázta a prostituáltakat,csak nem mondja el.

Kevés az információ ,de feltehetőleg valami gondja volt az apjával,lehet hogy az apukája semmibe sem vette az anyukáját,verte.

Most ezeket éli át újból,mert bárhogyan is nézzük ezzel megalázza a nőket,a prostikat.


Nem mellesleg nagyon valószínű,hogy szexfüggő.Amennyiben így van joggal tartasz a megcsalástól,és szerintem ezt meg is érezted.


Beszéld meg vele,és én azt javaslom hogy helyezzetek kisebb hangsúlyt a testiségre,mert az ha túlzásba viszik akkor korlátozza a másik lelki világának/igényeinek a megismerését.Tényleg jót tenne szerintem ha most nem szeretkeznétek egy kevés ideg és közben nézz magadba,a párodba,mennyire bízol benne,mert valahogy ahogy én ezt kiveszem pár dolog nincs rendben.Már ez is hogy "félek".


Én nem félek,pedig nagyon régóta kapcsolatban vagyunk.Na mind1 ez már más téma.A lényeget leírtam.

2010. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

az emiatt szóban az e betű jelentése nem azonos az e-mailben levő e jelentésével..azért kicsit vicces..

nem hiszem h megcsalna, de gondolom neked is van néhány ilyesmi titkod..bármi, amit nem mondtál el neki, pedig ő fennakadna rajta..hm?

2010. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
most miért lenne beteg? inkább fizetek egy prostinak mint, hogy csak a szexért hülyítsek egy nőt. ez csak a nőknek furcsa
2010. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Én is "korrektebb" dolognak tartom, mintha hétről-hétre mással és mással járatja a bolondját, nekem sokkal rosszabbul esne, ha tudnám, hogy a "falu bikája", aki már jópár nőt bepróbált.
2010. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!