Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a gyereknevelésből?

Elegem van a gyereknevelésből?

Figyelt kérdés
Fél éves a gyerekem és egyszerűen nem bírom ezt a helyzetet. A gyerek folyton sír, folyton pelenkát cserélek, alig alszom, folyamatosan figyelni kell rá. Magamra semmi időm nem jut. Meddig tart ez az állapot?
2010. nov. 25. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
A nagyszülöket a párod szüleit is vond be a gyerekgondozásba, menny el bármilyen baba csoportba önkormányzati, egyházi csoportok sokat segit ha talizol más szülökkel.
2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
előtted írta, hogy el hagyta a párja szegényt!
2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elhagyott, még a gyereke marad, köteles besegíteni a nevelésbe.
2010. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
A gyereket nem kell tutjgatni,miden sírására odafutni...A nő pedig maradjon nő,ne legyen izzadt anya csak mert az visszatataszitó.Kettő nem minden az anyaság,lehet a gyerek mellöl élni is,szórakozni,dolgozni is...Nekem meg speciel nem kéne még gyerek,a munkám nagyrésze róluk szól,nem férne bele az életmebe ,elég nekem a munkám során...Párom szernecésre hasonló véleményen van...Lehet lepontozni,de én legalább őszinte vagyok...
2010. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudod beadni a bölcsibe?Vagy vidd el játszóházba, vagy vmi bébiknek való foglalkozásra, ott kifárad és lesz időd magadra is.Amúgy én is félek a depressziótól,mert hajlamos vagyok rá és az unokaöcsémhez sincs türelmem,pedig már 3 éves,de ettől még nagyon szeretnék gyereket.Gondold azt h. neki megadhatod azt a szeretetet, amire te is vágysz.Legyen egy megszokott rutin+ne menj mindig ha sír,mert akkor irányítani fog.Kicsi,de nagyon rafinált tud lenni egy bébi.:-)
2010. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
az en kislanyom sem alussza at meg az ejszakat. tudom nem ajanlott de mikor mar vegkepp nem tudom visszalatatni magamhoz veszem es akkor alszik 8.20-9ig is. amikor hazimunkat csinalok vele csinalom, egyutt paokolunk. a konyhaban egy polcot kiuritettem oda raktam az o kis konyveit, allatkakat. a konyhaszekrenyben is megvan az o kis polca muanyag talakkal pooharakkal kanalakkal azt pakolhatja, a reggelit egyutt keszitjuk, fel szoktam ultetni a konyhaasztalra es egyutt csinaljuk. netezni igaz akkor van idom mikor alszik, mert imadja a szgepet... vele sem konnyu de egy percig sem gondoltam h elegem van belole. en pontosan ugy szeretem ot ahogy van, es mikor kacag es mosolyog az olyan edes.
2010. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!