Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Hajnalka nev "romasan" hangzik?

A Hajnalka nev "romasan" hangzik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 14:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"s nem erzem ugy, hogy "megerdemli", hogy beleszoljon ebbe a dologba... "

huh...ha ebbe nem akkor mibe? :D

Mondjuk nekünk is van egy egyességünk, hogy övé lesz a vallás enyém meg a név választás, de azért tekintettel leszek olyan nevet nem adok a gyereknek amitől neki herótja van...:P

Nálam is az Abigél a nyerő mire a párom azt mondta, hogy ANTIGÉL...szóval lesznek még lefutott köreim ezzel kapcs...

2010. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ahh, engem a rosszmaju emberek meg mar a BUDIGEL-lel baxtatnak, de tudod hol faj az nekem :)

Csak a hulye emberek agyaban fordulak meg ilyen hulyesegek :)


Igazabol szemetkedik velem a parom, azert nem erzem ugy, hogy megerdemelne egyaltalan, hogy nevet valasszon neki (pl a parom vezetekneve meg csak nem is szerepel a keresztlevelben majd, hogy ha esetleg elvalunk, akkor ne tudjam kovetelni a gyerektartast meg orokseget :)) szoval jogosan mondtam azt, amit mondtam... a tortenet hosszu, es nem is ide tartozik).


Am biztos, hogy amint meglatom a Babam, tudni fogom a nevet is :)

2010. nov. 25. 21:00
 23/25 anonim ***** válasza:

Az 1830-as években nagyon divatos név volt, sokszor Hajnal alakban is használták. 1967-ben a Hajnalka a 31., a 80-as években a 36. legnépszerűbb női név volt 2003-ban a Hajnalka a 96. leggyakoribb női név.

Nem csoda ha több ilyen ismerőse van hisz meglehetősen népszerű.

2010. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
a testvérem is hajni és magyar
2012. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
amúgy név nem nev
2012. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!