Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzed azt, hogy neked...

Nem érzed azt, hogy neked minden olyan nehezen jön össze?

Figyelt kérdés

Mert én szoktam ezt érezni. Nekem aztán tényleg minden nehezen akaródzik. Sose voltam rossz tanuló /4/, mégis mindkét iskolába pótfelvételivel jutottam be. Páromat 19 évesen ismertem meg. 9 év elteltével sikerült házat vennünk, aminek az egész ügyintézése egy egész évbe telt, mire minden le lett papirozva, nevünkön lett. 2 éve próbálkozunk a babával sikertelenül, és ráadásul az egy hónapja betömött fogam is elkezdett sajogni.

Jó lehet hogy nem nagy probléma amit ide írtam, de ma tudtam meg, hogy ez a hónap is sikertelen volt. Nincs baba.

Másnak is ilyen nehezen jönnek össze a dolgai?

Kicsit magam alatt vagyok.


2010. nov. 25. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha csak annyi lenne, hogy nezehen jön össze minden. Nekem egyáltalán nem jön össze semmi, amit szeretnék, pedig senki nem mondhatja egy szóval se, hogy nem dolgozom meg érte.
2010. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy letört! Csak nézz végig az életeden, hogy mennyi minden sikerült, és most ne azt nézd, hogy de mennyi időbe telt, hanem hogy összejött! csak is ez számít! Amúgy meg olyan uncsi lenne az élet, ha minden hipp-hopp az ölünkbe hullana, kicsit megéri küzdeni érte, utána jobban becsüljük amink van. Minden össze fog jönni, ne légy türelmetlen. Sajnos nagyon sok embernek komolyabb gondjai vannak az életben (betegség, anyagi gond), tudom, hogy mindig a magunk baja a fontosabb, én is ilyen vagyok, de néha nem árt körbenézni és örülni annak, ami mind összejött!


A pohár félig tele van és nm pedig félig üres! Szép napot!

2010. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Anyagi gondokkal küzdünk.Tömögetjük a lyukakat. A babát illetően én házasságunk kötése után négy évre lettem terhes. Nem vagytok lekésve semmiről. Fő az egészség!
2010. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azok akik nehezebben érik el azt, amit kitűznek célul jobban is tudják értékelni majd.

Annyi jó dolog lehet még az életedben miért a rosszat látod benne?? 19 évesen szerelmes lettél, és azóta is kitartotok egymás mellett, a párod szeret. Valami miatt csak pótfelvételivel jutottál be, milyen szerencsés vagy, hogy bejutottál, és bár nehézkés volt a ház ügyintézése, most a tietek, saját családi házatok van, ahová a kisbabát várjátok. Nem kell anyósnál és máshol lakni, albérletet fizetni stb.

Az, hogy nem jön még a baba sem lehet véletlen, lehet, hogy a szervezeted még nem készült fel rá. Lehet szervi bajod van, vagy bármi más,ami miatt bármi történhet a babával és ezt most így kerülöd el.

Mi 4 éven át próbálkoztunk, azt hittem minden rendben, mert a nőgyógyász a hormon meg egyéb kivizsgálások alapján azt mondta, hogy minden ok. Aztán kiderült, hogy mégsem. Ehhez el kellett telnie ennyi időnek. Most lombik előtt vagyunk. Időközben a férjemet olyan oldaláról ismertem meg, amit sose gondoltam volna. Végig támaszom volt, és úgy állt mellettem mindig, hogy nagyon sokszor hálát adtam az Istennek, hogy ilyen férjet kaptam. Másnak akinek pikk-pakk összejön ez nem adatik meg, szóval tudom, hogy már csak ezért is megérte. Próbáld másképpen nézni a dolgokat, és szívből kívánom, hogy mielőbb kiteljesedjen a boldogságod egy kisbabával.

2010. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek össze nehezen. Egyáltalán nem jönnek össze. Se párom, se házam, se munkám, se jövőm, se életem, se életkedvem.
2010. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vagyunk így.

Nekem is eddigi életem során minden nehezen jött össze.

Nekem az autóvezetés nem jön össze(még nem volt vizsga),párom tagadja,de szerintem nem akar velem összeköltözni,szerintem velem nem akar közös jövőt.Vizsgáim,eddig mind 1re sikerült,de nagyon nehezen jött össze,pedig rengeteget tanultam.Anyám kikészít mert egy alkoholista.

23L

2010. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézzük csak.

- Sose voltam rossz tanuló /4/, Én sokat tanultam,hogy 3-4-es legyek,és büszke is voltam rá.

- mindkét iskolába pótfelvételivel jutottam be. Gondolom egyetemről van szó..Nekem ez nem adatott meg.Amikor én voltam tanuló 3-4-es eredménnyel ne vettek fel sehová,mivel a szülők nem támogattak így dolgoznom is kellett..Így az életemből kimaradt az ingyenes egyetemi oktatás.

- Páromat 19 évesen ismertem ..Én 28 évesen..Előtte egy rossz házasságból próbáltam kimenekülni..

- sikerült házat vennünk, Nekem még ma sincs saját lakásom pedig közel 40 éves vagyok..(egyszer volt egy szép lakásom,de válóper miatt felezni kellett,és ami pénzt kaptam abból már nem tudtam lakást venni)

- 2 éve próbálkozunk a babával sikertelenül ..tudom,hogy amit írok,az most nem szép,de én éppen attól félek,hogy terhes leszek.Van egy gyermekem aki már 19 éves,és nem vágyom többre..Mivel gyógyszert nem szedhetek,a gumira allergiás vagyok,így a megszakításos védekezés maradt..10 éve elég jól működik,de félek a terhességtől..

- betömött fogam is elkezdett sajogni. Nekem sajnos már hiányzik pár fogam,és nincs rá pénzem,hogy pótoljam..Már utána jártam.bölcsességfog húzások,1 fogtömés,5-6 fog pótlása kb:300.000 forint lenne.Sajnos nincs ennyi pénzem,így foghíjas maradok még egy ideig..

-Ráadásul halláskárosultként születtem,és az évek alatt egyre jobban romlik a hallásom is.

Nem írtad hány éves vagy,feltételezem,hogy 20.25 év körüli..Előtted az egész élet..

Akkor most gondold végig,hogy mennyire rossz neked,drága..

De ettől függetlenül,én imádok élni,boldog vagyok azért amim van,és a hibáimmal együtt is elégedett vagyok az élettel.Van két kezem,lábam,látok,igaz rosszul hallok,de nem vagyok teljesen süket.Így élvezhetem a zenéket,a jó filmeket.Elmehetek táncolni,úszni..

40/N

2010. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!