Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzed azt, hogy neked...

Nem érzed azt, hogy neked minden olyan nehezen jön össze?

Figyelt kérdés

Mert én szoktam ezt érezni. Nekem aztán tényleg minden nehezen akaródzik. Sose voltam rossz tanuló /4/, mégis mindkét iskolába pótfelvételivel jutottam be. Páromat 19 évesen ismertem meg. 9 év elteltével sikerült házat vennünk, aminek az egész ügyintézése egy egész évbe telt, mire minden le lett papirozva, nevünkön lett. 2 éve próbálkozunk a babával sikertelenül, és ráadásul az egy hónapja betömött fogam is elkezdett sajogni.

Jó lehet hogy nem nagy probléma amit ide írtam, de ma tudtam meg, hogy ez a hónap is sikertelen volt. Nincs baba.

Másnak is ilyen nehezen jönnek össze a dolgai?

Kicsit magam alatt vagyok.


2010. nov. 25. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül :( Szerintem sokan vagyunk akikneki nem sikerül szinte semmi.

A baba ügyben orvosnál voltatok már?

2010. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen eddig minden oké
2010. nov. 25. 13:51
 3/17 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvannak a problémái.Emberek vagyunk.Sajnálom hogy nem jön össze a baba,de hidd el mikor a legjobban nem alarod akkor fog jönni és hihetetlenül boldog leszel:)

Nekem munkát nehéz találnom:(jo volna mert albérletbe szeretnék menni és hát az sem ingyen van.Bármit megtennék már hogy külön lehessek.A srác akit szeretek nm tud bejárni hozzám.Családi problémák miatt,és sajnos félek emiatt elveszitem.

Hidd el az élet ilyen!Egyszer fent egyszer lent.

jokat kivánok neked.

2010. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezen ne törj le!

Lehet, hogy minden nehezebben jön össze, de te mégis eléred amit akarsz. Ez is csak azt bizonyítja, hogy erős jellem vagy. Legyél magadra büszke és emlékezz rá mindig, hogy te mindig keményen megdolgoztál azért amid van.


A baba meg majd jönni fog, csak próbálkozzatok, vagy menjetek orvoshoz.

2010. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekünk sem sikerül semmi azonnal.Mi 1.5 éve próbálkozunk a babával,sikertelenül.Ne aggódj pozitívan kell hozzáálni a dolgokhoz.Ne vegye kedved ha valami nem sikerül.Ha mindig azon járna az eszem,hogy mi nem sikerül akkor már rég megőrültem volna!

Fel a fejjel és kitartás!!!

2010. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek én is. Néha az őrület határán vagyok. Eléggé ingerszegény környezetben vagyok nap mint nap a munkám miatt. Van időm agyalni az a baj.
2010. nov. 25. 13:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz.. Egyszer fennt, egyszer lennt... Férjhezmentem, gyerek..stb... Azt hittem minden tökéletes... Aztán jöttek a gondok... Megromlott minden..válás... egyedül a gyerekkel..nem volt egyszerű... Aztán jött valaki...és most mondhatni minden teljesen jó... De míg eddíg eljutottam, megszenvedtem a dolgokat... Fel a fejjel..minden a helyére kerül egyszer... Csak pozitívan kell gondolkodni, és hinni azt, hogy semmi nem történik hiába.. :)
2010. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan munkákkal/kereséssel küzdök :-((( Valahogy sehol nem akar összejönni hosszabb ideig. És persze folyton a pénztelenség, magányos is vagyok, szóval én úgy érzem, hogy szar az élet :-((((
2010. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy van, aki pótfelvételivel sem jut be, nincs párja, nincs lakása, munkahelye, levágták a karját. Nem kell semmibe venni a problémáinkat, de néha nem árt másokéhoz hasonlítani őket, hogy rájöjjünk, nem is vagyunk annyira szerencsétlenek, mint hittük.
2010. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele,de ahogy írják,mindenkinek a saját gondja a legnagyobb..

Nekem is ilyen apróbb dolgok nem jönnek össze.

- egy ideje angolul tanulok,mégis semmi nem marad meg a fejemben.

-ezért nem is kapok melót,hiába próbálkozom

- Le tenném a jogsit,mert végre van rá pénzem,de távolság miatt nem tudom megoldani..

-Fogyózom,rendszeresen járok edzésre mégsem fogyok annyit amennyit szeretnék..

- Már megint visszanőtt az orrmandulám (2 éve műtötték meg harmadjára)

Szóval nekem is vannak apró gondjaim...de túl teszem magam,és inkább örülök a többinek..

-Angliában élek

- Van egy csodás családom

- egészséges vagyok(leszámítva az orrmandulát)

- a testvéreim,családom is egészségesek

- Mindenem megvan amire szükségem van

-van hol aludnom,van mit ennem..

38/N

2010. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!