Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kinek volt igaza?

Most kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Tegnap este későn jöttem haza, erre leszidott, hogy biztos megint ittam. Erre kicsit kikattantam és a földre vágtam a telefonkönyvet, erre ő azt mondta, hogy nem fizet be a palace moziba, pedig már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a különbség a sima feliratos és digitális feliratos filmek között. Ez még semmi, mert eldugta az iskolatáskámat, ilyenekkel akar engem "rendre" nevelni.
2010. nov. 25. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj aludni b.aszki
2010. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy újabb "boldog" primitiv család...telefonkönyv dobálás,holmieldugás...Fasza lehet nálatok élni...
2010. nov. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Télleg, mi a különbség a kettő között?


jó lenne tudni, mi is ezen veszekszünk otthon, nem tudjuk eldönteni, hogy van különbség vagy nincs.

2010. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem próbáljatok meg elmenni családterápiára, ott biztosan nyugodt körülmények között tudjátok ütköztetni az érveiteket arról, hogy mi a különbség a digi meg a nemdigi között. De légyszi, ha ezt megbeszéltétek, és kiderült, írd ide, mert az ikertesóm is megsértődött, amikor azt mondtam neki, hogy szerintem semmi különbség, úgyhogy már két hete bezárkózott a szobájába. Ő egy kicsit kocka, éjjel egyig netezik, meg ilyenek. Még szerencse, hogy ő fiú, én meg lány, szóval kétpetéjűek vagyunk, és így egy kicsit sem hasonlítok rá. Na megyek farmvillezni.

18L

2010. nov. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Hát, behalok rajtad. Tesó kocka, mert éjjel egyig netezik, de te, aki háromnegyed kettőkor megy farmvillezni, különbözöl tőle... Ez nagyon jó :-).


24/L


Bocs az offért, kedves kérdező!

2010. nov. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, aki az utolsóelőttinek válaszoltál!


Üsd fel a szótárt az irónia címszó alatt! Meg fogsz lepődni, hogy mik vannak!!!!

2010. nov. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg a hazirendet es alkalmazkodj ehhez!

"iskolataska"!

Tehat meg tanulsz, akkor idoben kellene haza menned, mivel reggel kelni kell.

"mar megint ittam"

Nem lehet kellemes egy gyermek, Aki meg tanul, de mar iszik pl.

Menj haza idoben es alkalmazkodj, igy elfogod kerulni a hasonlo esetet.

2010. nov. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy MEGINT ittál? Csapkodsz össze-vissza mint egy óvodás. Nem csoda, hogy ki van miattad akadva az ember! Menjetek családterápiára, beszéljétek meg min kéne változtatni, ha normális körülmények között nem lehet.
2010. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Iskolába jársz és későn érsz haza meg iszol?Ráadásul hétközben? Hallod...gondolom egy kicsit se fogod fel hogy benned van a hiba és nem abban aki rendre akar tanítani. Nálunk ilyen elő nem fordult amíg suliba jártam, max csak ha elengedtek. Az agyam eldobom hogy a mai kölykök mit gondolnak magukról...azt hiszed mert 16 éves vagy már bármit megtehetsz? Akkor költözz el és tartsd fent egyedül magad barátom, mert amíg anyádékkal élsz igenis vigyázniuk kell rád.

Hány éves vagy te nagylegény???

2010. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az miért jobb, ha részegen megyek suliba?
2010. nov. 25. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!