Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadhatnék? (kérdés...

Örökbefogadhatnék? (kérdés tól rövid)

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Most szereztem egy jó állást. Milyen feltételeknek kell megfelelni? Hogyan zajlik az egész? Szerintetek jó 5let?
2010. nov. 24. 20:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom...

22 éves vagy, a barátnőd 16. (oké, 18 kétszer írtad el...nah jah) tuti nem fogadhatnátok örökbe gyereket. Ahhoz kell saját lakás, munkahely, bizonyíték arról hogy évekig próbálkoztatok teherbe esni, megfelelő anyagi/érzelmi háttér. Ez egy nagyon átgondolatlan kérdés volt, és akkor még finoman fogalmaztam.


21/L

2010. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem akarod, hogy a barátnőd szüljön, oké. De a szülés csak néhány óra az anyaságból, utána a gyereket nevelni kell. Ha saját gyerek nem fér bele egyetem előtt, akkor az örökbefogadottról mégis hogy a búbánatba akarnátok gondoskodni? Egy kisgyerek nem játékszer, nem lehet visszaadni, ha meggondoljátok magatokat. Nagyon éretlennek tűntök, szerintem rossz ötlet az örökbefogadás.
2010. nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
éáél
2010. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!