Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadhatnék? (kérdés...

Örökbefogadhatnék? (kérdés tól rövid)

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Most szereztem egy jó állást. Milyen feltételeknek kell megfelelni? Hogyan zajlik az egész? Szerintetek jó 5let?
2010. nov. 24. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Van párod? Stabil a kapcsolatotok? Ő is ugyanúgy szeretné?
2010. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
van párom. stabil. csak az a baj, h ő nagyon fiatal (16/l).
2010. nov. 24. 20:34
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet saját?
2010. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha nincs párod eleve rosszabbak az esélyeid...

amúgy tuti nem akarsz saját gyereket inkább a párodtól?

Annyian vannak akik várólistán vannak családosok...olyanok akiknek nem lehet gyerekük...

Nem rosszindulatból kérdeztem...

Egyébként jó ötlet ha késznek tartod magad erre és átrágtad már nem egyszer a témát...

2010. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
párom miatt nagyon korai lenne. viszont nagyon szeretnék/nénk egy picibabát és így legalább segíthetnénk egy picin.
2010. nov. 24. 20:36
 6/23 anonim ***** válasza:
nem nyilvánvaló mit szeretnél de gondolom gyereket.hát iszonyat macerás nem hiszem hogy max egy éves munkaviszonnyal kapni fogsz meg a korod meg hogy van e párod mióta stbb
2010. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
a párod hány éves???
2010. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 16 éves lánynak és egy 22 éves fiúnak még várnia kellene az örökbefogadással! Bocs hogy ezt írom, de nem is biztos hogy együtt maradtok, akkor mi lenne a picivel?Egyáltalán lehet sajátotok? Vagy van valami egészségügyi problémája a barátnődnek?
2010. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ebben az esetben:-S szerintem inkább ne...

meg amúgy is 22 évesen egy 16 éves lánnyal van "stabil" kapcsolatod? azt megnézném...mégis honnan veszed, hogy stabil egy 16 éves lány...

Visszaszívom az előbb említettet miszerint jó ötlet, ha átgondoltad. Szerintem egyáltalán nem jó ötlet...

És nem is valószínű, hogy ebben az esetben kapnál gyereket...a gyerek nem játék...FELELŐSSÉG

2010. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
írtam... 16 szóval ő nagyon fiatal és meg 22/ F
2010. nov. 24. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!