Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen egy anya?

Miért ilyen egy anya?

Figyelt kérdés
2,5éves éves lesz a kisfiam jövö tavasszal ő menne minicsoportba, engem vissza vennének dolgozni, nagy örömömre. Ma bejelentettem anyukámnak és azota nem beszél velem mert azt mondja, rossz anya vagyok, mert még 3éves koráig fiammal kellene lennem. Igaza van valahol, de az állás most adodik, mit tegyek? Miért nem lehet megérteni hogy dolgozni kell, főleg ha vissza is vesznek ebben a nagy munkanélküliségbe. Ezért miért sértödik meg, nem is veszi fel a telefont ha hivom (200km) van közöttünk el se tudok menni hozzá, irányitani akarna, amit nem engedek. Ti mit tennétek helyemben?
2010. nov. 23. 12:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.Estére már kicsit jobb lelkileg,de nagyon fáj,hogy ilyen aprosságért igy elfordul tőlem ill.tőlünk.Ez a jövöm és most ezt kell előre venni,hogy utána a fiamnak jobb legye.


Naa,az se semmi hogy egy neven megdértődik?!!!


Jajj,még azt is hozzá tette reggel,hogy előre kellet volna gondolkoznom Karier vagy a gyerek.Huuuuuuuuuuu,most megint nagyon nagy düh van bennem.

2010. nov. 23. 17:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Régimódi, ne törődj vele.
2010. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én most megyek vissza dolgozni januárban, 1,5 éves lesz a fiam akkor. Anyósom ugyanezen a véleményen van, mint anyukád, hétvégén mondtam el neki, hát kaptam én is a lenéző pillantásokat... szerinte egy szar anya vagyok és kész. úgyhogy megértelek. Engem is bánt...
2010. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!