Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kisbaba "irigyelhető"?

Egy kisbaba "irigyelhető"?

Figyelt kérdés

Nem találok rá jobb szót, mint hogy irigyelhető...


A történet: az egyik barátnőm 3 napja szült. Már az egész terhességét irigykedve figyeltem, mert én is nagyon szeretnék babát, de nem találkoztam még olyannal akivel érdemes lenne. Ő összejött egy nála 13 évvel idősebb férfival. Ma néztem meg a babát, és összeszorult a szívem, hogy mi lesz ha én nem találkozom olyannal akivel családot alapíthatok. Nagyon rosszul érintett, és bár szeretem a barátnőmet, de mégis irigy vagyok... Persze nem mutatom ki, de legbelül szomorú vagyok. Mással is volt már ilyen, vagy én vagyok defektes? :S


2010. nov. 22. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
Elgondolkoztató hogy miért csak nők vágynak ennyire az esküvőre/gyerekre, és egyébb habos-babos rózsaszín vágyálmokra? A férfiak miért nem igénylik ezt huszonévesen? Mind1, nekik van eszük. Ez az életkor a jövőbeni életed megalapozásához kell, a biztos anyagi helyzet megteremtéséhez, stb. Kiáncsi lennék mit fog kezdeni majd a barátnőd ha pl megromlik a házasságuk, és nem tud hova menni a gyerekkel, mert nulla munkatapasztalata van...
2010. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azt legelejtettem hogy 22/L...


22:39-as voltam

2010. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is könnyes szemmel nézem Facebookon volt osztálytársnőim esküvős meg babás képeit. Én meg épp ott állok, hogy kiléptem egy 4 éve tartó kapcsolatból, most kezdhetek midnent előről, szóval még nagyon messze van a baba nekem. Pedig úgy szeretnék már családot, biztonságot.

Teljesen természetesek az érzéseid.

Kitartást, 23/L

2010. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is mostanában élek meg valami egészen hasonlót! Kb. másfél éve vagyok együtt a párommal! Már beszéltünk róla, hogy jó lenne egy baba. Anyósom bennem látta minden bizodalmát, hogy majd én szülök neki végre unokát! De úgy gondoltuk, hogy még egy kicsit dolgozok, mert kilátásban volt egy jó munkahely, ami persze nem jött össze! Mindeközben a párom húga, aki sokkal fiatalabb mint én, összejött egy gazdag pasival, és hogy megfogja magának gyorsan egy hónap ismeretség után teherbe esett! Hát én azt hittem frászt kapok! Tiszta rosszul voltam, márcsak azért is, mert utálom az "ilyen" nőket, másrészt, meg én szerettem volna kisbabát, nekem kellene szülnöm, mert mi már régóta együtt vagyunk. Szóval egyszerűen képtelen vagyok örülni neki, vagyis semmi érzelmet nem táplálok, se jót, se rosszat. Az meg külön dühít, hogy a párom családja tök naiv, és nem látják, vagy nem akarják látni, hogy miért is fogant valójában az a baba...
2010. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül.Én is teljesen ebbe a helyzetbe vagyok,hiába vagyok fiatal(21).

Már több barátnőmnek született gyereke(én meg mikor megyek látogatóba babázni,néha olyan rosszul érzem magam,mert már én is úgy szereték ,meg épp a napokba jegyezték el a régi legjobb barátnőmet is(9hónapja járnak),és olyan fura érzés volt.Mert én is tökre vágyom rá,és ilyenkor rosszul érzem magam,hogy én miért nem.

Nekem is 2és fél éves kapcsolatom van,és a párom folyton azzal jön,hogy majd mindent olyan 30körül,meg bőven ráérünk...mondjuk én magam szóba se hozom a témát.Tudom,hogy ő az a ráérős tipus én meg nem akarnék soha erőszakoskodni ilyen téren.Szóval persze örülök nagyon a boldogságuknak,de azért egy titkos féltékenység van bennem.

De sebaj csajok,ami késik,nem múlik,higyjétek el eljön majd a mi időnk is!! =)

2010. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem azért érzi sok lány ebben a korban ezt az iszonyatos vágyat, mert épphogy kirepültek a családjukból, és ez hiányzik nekik. Inkább az önálló életre kéne törekedni, anyagi alapot teremteni stb, és aztán gyereken gondolkodni.
2010. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

FEne tudja, nekem nő létemre soha nem voltak ilyen vágyaim - gyereket szeretnék, de úgy vagyok vele, hogy majd később, most még élvezem, hogy csak magamról kell gondoskodnom. Esküvő lesz, de a párom ötlete volt - én rövid és velős ceremóniát szerettem volna - ebben partner volt, így 10 perc lesz.

Viszont kutyát nagyon szerettem volna, mindig is volt, a parkokban csorgattam a nyálam a labdázó, nyargaló blökikre. Nemrég kaptam egyet, most vidáman labdázok vele - és kevésbé vidáman sétáltatom hajnali 6-kor, kávé előtt :)

2010. nov. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Barátnőm tegnap tesztelt pozitívat. Nagyon örülök neki, mert tudom, hogy nagyon akarták, de ugyanakkor irigylem is, mert nekem még nem jött össze.

28 évesek vagyunk mindketten.

2010. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!