Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Előre tartok tőle.

Mit tegyek? Előre tartok tőle.

Figyelt kérdés
Nevelőapám megint elkezdett inni.megint kezdődnek az otthoni balhék,már előre félek tőle,nem tudom,így hogy fogok tanulni az érettségire.Félek...előre látom,megint szomorú karácsonyom lesz
2010. nov. 22. 18:08
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nagyon sajnállak ---de nem írod, hogy fiú vagy , vagy lány! Nincs senki, akihez elköltözhetnél?, pl. az édesapád, vagy nagyszüleid???

Gondolom, anyukádat nem akarod ott hagyni! De most a tanulás mindennél fontosabb. Sajnos a Karácsony ezek szerint mindenképpen szomorú lesz ---, tudom , nem vigasz ---de nem leszel vele egyedül.

2010. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,lány vagyok,apukám,nagyszüleim sajnos rég meghaltak
2010. nov. 22. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
kollégium.
2010. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

beszélj anyuddal, mond el neki mitől félsz, még akkor is, ha úgy érzed, hogy tudja

ő a felnőtt, neki kell döntést hoznia, érted is.....szerintem

2010. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem megoldás a kollégium,anyukámat sajnálnám egyedül hagyni
2010. nov. 22. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Most van a legnagyobb szükségük rád, a nevelöapádnak szerintem utólag eléggé rosszul esik, hogy miket csinált, de azért mégis megcsinálja, mert muszáj innia.

Van megoldás. Egyszerü, könnyü és az egész családnak jó.

2010. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Azt tudod, hogy nevelőapád miért iszik? Mi váltotta újra ki nála, hogy az italhoz fordult? ---ezeket kellene vele megbeszélni, mikor józan . Általában a férfiak szeretik fontosnak érezni magukat, ha érzik, hogy szükség van rájuk, ha érzik a szeretetet, akkor nem az itallal vigasztalódnak.

Írtad, hogy nincs senki, akihez elköltözhetnél, és egyébként sem hagynád ott anyukádat --- akkor viszont nincs más, mint beszélni vele --vagy ha olyan brutális --akkor anyukáddal együtt kellene elköltöznötök ---na persze ez sem könnyű megoldás.

2010. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
eddig szedte a gyógyszereit,most hónap elején ismét elkezdett inni,a nem ivás nem sokáig tartott nála,pedi azt hittem,idén lesz egy normális karácsonyom-de nem lesz
2010. nov. 22. 18:43
 9/12 anonim válasza:
miota van együtt a nevelőapa és anyud?
2010. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10 éve
2010. nov. 22. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!