Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon félek!

Mit csináljak? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Nagyon rosszak a jegyeim és hát anyám többször is nagyon megver miatta.Most is azzal fenyegetőzik h ha holnap kapok egy rossz jegyet többet fel nem kelek...Sajnos az iskolából is többször értesítik h több tantárgyból is bukásra állok és mikor hazajön egyből megver.Hugomat imádja, őt soha nem veri.Mindíg mondja h tanunljak de ha az iskolában nem tudok koncentrálni mert folyton az jár a fejemben h mikor "szabadulok" akkor h csináljam?!Mert az osztályba egyáltalán nem sikerült beilleszkednem.Persze most az jön h "de próbálj meg stb." de nem megy.Egyszerűen nem vagyok az a barátkozó típus.

Mondta anyám h holnap bemegy és beszél a tanárokkal h-h állok.

Már előre rettegek h mi lesz.

Valami tanács h mit csináljak?

15/L


2010. nov. 21. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az ofödnek amúgy meg tanulj.
2010. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A holnapi napot nem akadályozhatod meg,amit tehetsz az az,hogy leülsz és tanulsz,hogy ne legyenek rossz jegyeid,ennyi.A doga kimenetelét nem az befolyásolja,hogy kivel mennyire vagy jóban,hanem az,hogy mennyit tanulsz.És nem órán,hanem otthon.Én anno 1 félévet töltöttem olyan helyen,ahol mindenki csesztetett ahogy beléptem az ajtón de leszartam őket,barátkoztam másokkal,osztályon kívül.
2010. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető probléma, hogy a jó édesanyád 15 évesen jól megver a rossz jegyekért. Hogy tudnál koncentrálni a tanulásra, ha ő ilyen drasztikusan lép fel. Nekem is lányom van már 26 éves. De soha nem vertem meg egy rosz jegyért sem. Amikor matek,fizikából hozta az egyeseket. Leültünk és megbeszéltük mit tudnánk csinálni. Eljárt korrepetálásokra, és szépen kijavította a jegyeket. És ami a legfurcsább számviteli főiskolát végzett, pedig valóban nem volt egy szuper tehetség ebben a két tantárgyban. Viszont a főiskolán mindig 4-es volt matekből.
2010. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Mi okból kifolyólag nem tanulsz?

Ismerős eset volt nálunk is de én mindig visszaütöttem muternak és mára már nem szól semmit.

Nem tehetsz semmit elmondják h álsz. Hazamész kapsz párat azt este meg kialszod ne sz*rjál.

18/F

2010. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Megértem,hogy ilyen helyzetbe a tanulás sem megy úgy,meg hiába tanulsz ha pl a matek nem az erősséged.

Szólj az osztályfőnöknek vagy pedig iskolapszichológusnak,álltalába szokott lenni a sulikban.

2010. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak. De szedd össze magad! Én sem vagyok barátkozó tipus, de ennek ellenére tanultam, mert ez a jövőd, hogy tanulsz. Szedd össze magad! Anyukádat nem értem, miért bánt, viszont, ha eltiltana dolgoktól azért, mert nem tanulsz, azt megérteném. Tanulj!


egy 3 gyerekes anya

2010. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Otthon is tanulok de az se segít mert hugom is zavar mivel folyton jön h segítsek neki az,segítsek neki ezt...

Anyám meg napi szinten üt,ver h miért vagyok ilyen.

Most is 1 hónapot hiányoztam és a tudtom nélkül beírtak minimum 5 db 1-es és anyámnak mondták h így már biztos í bukás.Kérdem én h mi jogon írnak be nekem a távollétemben 1-est ha nem írtam dolgozatot se?!

2010. nov. 21. 22:12
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok a 18 éves srác.

A helyedben nem szólnék idegennek erről mert csak súlyosbodna a helyzet.

Mikor bánt muterod ne húzd meg magad hanem szólj vissza neki. Elvégre magadnak tanulsz nem neki.

2010. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az csak rossz ha egy agresszív szülőnél visszaszól.Oké,hogy te 18évves csávó vagy,de Ő 15 éves és ráadásul lány.Nem tudja úgy megvédeni magát mint Te.

Ha viszont segítséget kér azzal nem árthat,mert legjobb lenne ha jól elbeszélgetne egy felnőtt a szüleivel.

2010. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lin

Tapasztalatból mondom h addig megy a színjáték a tanár előtt míg hazanem ér a muter.

Utána még nagyobbat kap mert elmondta mivan otthon.

2010. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!