Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem van a...

Mit csináljak? Velem van a baj? Nem hisz nekem. :/

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem a barátommal és azt mondta,hogy ő még mindig nem úgy rézi,hogy én bízok benne.Hiába mondtam neki ő akkor se hitt nekem.

Ma itt volt és észrevettem egy világosbarna hajszálat a pólóján amit szőkének láttam.Vicceltem vele,hogy ugyan ki haja ez,ő meg komolyan vette. :/

MSN-en folytattuk a beszélgetést és nem volt hajlandó arra válaszolni,hogy mit kéne tennem annak érdekében,hogy higgyen nekem ebben a témában.

Közölte,hogy holnap nem lesz MSN-en mert este elmegy a haverjával beszélgetni "fiús dolgokról" de nem nyögte ki,hogy miről.Tudom,hogy nem kéne minden mozdulatáról tudnom de érdekelt.Lement és csak simán elköszönt,hogy "Szia,jó éjt."

Pedig nálunk "szokás",hogy elköszönésnél megy a szivecske meg ilyenek...és most semmi. :/

Lehet,hogy kissé túlreagálom de nekem rosszul esett.

Mit csináljak?Mit kéne tennem ahhoz,hogy úgy érezze 100%-osan megbízok benne? :(


2010. nov. 21. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na ,a folyamatos kis sértődéseknél nincs rosszabb, vágtam már ki ezért pasit úgy hogy a lába nem érte a földet. Eleinte még bocsánatot kértem, de egyre jobban idegesített az egész, hogy olyan dolgokon is besértődik, amit normális ember észre se venne. Kb fél évig bírtam, aztán repült az illető. Ha te is ilyen vagy, minnél előbb változtass ,mert senki se fogja neked hosszútávon eltűrni hogy lelkileg terrorizáld.


22/L

2010. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj,szerintem ő a hunyó.Tudod legjobb védekezés a támadás!Lehet már másfelé kacsingat.
2010. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ma írtam neki sms-t,hogy jöjjön fel msnre ha tud (mivel személyesen csak szerdán tudunk találkozni) és ott tudunk beszélni erről.

Kétlem,hogy félrekacsingatna,a szabadidejét velem tölti,ha nem akkor gép előtt ül és tényleg ritkán jár el a haverokkal.

Igen,kezdek egyre jobban ilyen lenni,de nem csak vele,az előző kapcsolatoknál is pár hónap után rám jött ez. :/

2010. nov. 22. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!