Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem van a...

Mit csináljak? Velem van a baj? Nem hisz nekem. :/

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem a barátommal és azt mondta,hogy ő még mindig nem úgy rézi,hogy én bízok benne.Hiába mondtam neki ő akkor se hitt nekem.

Ma itt volt és észrevettem egy világosbarna hajszálat a pólóján amit szőkének láttam.Vicceltem vele,hogy ugyan ki haja ez,ő meg komolyan vette. :/

MSN-en folytattuk a beszélgetést és nem volt hajlandó arra válaszolni,hogy mit kéne tennem annak érdekében,hogy higgyen nekem ebben a témában.

Közölte,hogy holnap nem lesz MSN-en mert este elmegy a haverjával beszélgetni "fiús dolgokról" de nem nyögte ki,hogy miről.Tudom,hogy nem kéne minden mozdulatáról tudnom de érdekelt.Lement és csak simán elköszönt,hogy "Szia,jó éjt."

Pedig nálunk "szokás",hogy elköszönésnél megy a szivecske meg ilyenek...és most semmi. :/

Lehet,hogy kissé túlreagálom de nekem rosszul esett.

Mit csináljak?Mit kéne tennem ahhoz,hogy úgy érezze 100%-osan megbízok benne? :(


2010. nov. 21. 21:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
érzi*
2010. nov. 21. 21:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne faggatni semmiről, pl hogy milyen "fiús dolgokról" beszélget a haverjaival. Nem gyanúsítgatni más csajokkal.. éssatöbbi. Ha nem is bízol benne teljesen, akkor se add ezt a tudtára: jogosan fog kiborulni rajta. Ha valami gyanús dolgot hallasz/látsz, akkor lesz jogod csak megkérdőjelezni azt, amit mond..
2010. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hűtlen.Nincs hozzá nőve a telefonjához,megmutatja az elküldött illetve bejövő smseit.Megadta a jelszavát myvipre és facebookra.Gondolom ha titkolni valója lenne akkor ezt nem csinálná.Azt mondta,hogy ő teljesen megbízik bennem és ő tényleg nem von kérdőre.
2010. nov. 21. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Hú, kicsit nosztalgiáztam...Régebben még ilyenkor én is ezt kérdeztem volna, talán, de most már csak simán kirúgnám.Én sajnálom, de úgy szűrtem le, hogy nem szeret téged és ne bizonygasd állandóan, h te bízol benne.Azt nem kell mondogatni, hanem éreztetni és érezni kell.
2010. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És bulizni se jár el,csak nagyon ritkán a haverjával beszélgetni.
2010. nov. 21. 21:29
 6/13 A kérdező kommentje:

Viszont az msnes elköszönés lehet,hogy az "én hibám".Mivel azt mondta,hogy 9kor lemegy mert játszani akar valami xy cry 2-vel a gépén.És 9 előtt 5perccel már úgymond készülődött én meg hozzávágtam,hogy jólvan akkor menjél,mit számít az az 5 perc és,hogy biztos nem akar velem beszélni. :/

Ő csak annyit reagált rá,szószerint idézek "hát jó ha te így gondolod.én nem így értettem:/ "

És utána jött az elköszönős amit fent leírtam.

2010. nov. 21. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl érzékeny vagy! Én már 10 éve házasságban élek. És ez idő alatt megtapasztaltam nincs egyforma napunk, nincs egyforma reagálásunkra sem. Sokkal jobb lesz a kapcsolatotok, ha nem ellenőrzöd állandóan, és nem teszel kínos megjegyzéseket.Én sem szeretném, ha a párom folyamatos megjegyzésekkel bombázna. Megöli a szerelmet.
2010. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ahogy múlik az idő egyre érzékenyebb vagyok.

Ő is mondta,hogy sértődékeny is és bocsánatot kér előre is ha valamivel megbánt.

Bár ezt többen is mondták,hogy valahogy változik a természetem,idegesebb és szomorúbb vagyok mostanában,de ez lehet a családi dolgok miatt. :/

2010. nov. 21. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha engem folyton ilyennel nyaggatna a csajom én se küldözgetnék neki szívecskéket,nem hinném el,hogy bízik bennem.
2010. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni. Lehet, hogy nem megy el, de ha elmegy, vedd úgy, lesz egy sokkal jobb helyette.
2010. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!