Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki itt az egyedülálló?

Ki itt az egyedülálló?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Jelenleg énis egyedülálló vagyok. Akik megtalálták már a "nagy Ő"-t azok mikor találták meg? Évekig keresték?
2010. nov. 21. 20:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia/sztok!


Én egyszer már megtaláltam az igazit, két gyermekünk lett, elhagyott. Majd pár hónapja összeköltöztem egy nagyon aranyos pasival...megkergült és eltűnt....

Szóval én egyedül akarok maradni!

2010. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

már nagyon régóta egyedülálló vagyok. tudom kiből lehetne esetleg a nagy Ő, de hogy összejöjjünk az esélye 0.

23f

2010. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de még fiatal. Egyelőre az egyetem, munka, stabil háttér megszerzése a fontos, aztán majd ráérek még pár év múlva megkeresni azt az embert, akivel majd leélhetem az életem.


19/L

2010. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen részben egyedülálló vagyok. Családom nincs, van ugyan egy "párom", de nem élünk együtt. Őszintén? Megszoktam a magányt, jó így nekem, már nagyon nehezen tudok alkalmazkodni.
2010. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Te szingli vagy, nem egyedülálló. Egyedülálló az aki már nem szingli de nem is él együtt senkivel, teljesen független, egyedül van, akinek van gyereke. A szingli pedig az akinek se gyereke, se komoly kapcsolata, semmilyen családi gondja, felelősség nem hárul rá. Éli az önző, gondtalan, életét.
2010. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs családja az önző? Elég szánalmas gondolatmenet. Meg akinek nem hárul olyan felelősség a nyakába, mint a család, az szerinted gondtalan? Ismered te a mai munkakörülményeket? Vagy az nem gond? Csak az, hogy sír-e a gyerek? Ez nevetséges.
2010. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!