Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, normálirak a...

Mi tévő legyek, normálirak a szüleim?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok.a szüleim szinte semmit nem engednek meg.pl:nem mehetek el bulizni,ha elmegyek haverokkal valahova az általuk meghatározott időre otthon kell lennem,hétköznap nem gépezhetek de még a konzollal sem játszhatok és 22:00-kor le kell feküdnöm.és igazából beszélni se lehet velük ezekrő a dolgokró mer meg se halgatnak,és nem is engednek.és ha valamiér megharagszanak elsorolják a hibáimat és a nagybátyámhoz hasonlítanak.de ha kell új ruha vagy akármi azt megveszik.én most nemtudom bennem van a hiba?mit tudok csinálni várjak míg 18 leszek?vagy én nemtudom.segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 21. 16:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A helyesírás azér ilyen mert telórol írtam és nem könyű.elfogadhatóak a tanulmányi eredményeim 3.5 az átlagom.hát a bulit igazából nem igénylem,de had legyek többet a haverokkal(nem iszom alkoholt meg nem is dohányzom)és igazából időm sincs mert tanulok edzésre járok úgyhogy legalább had komunikáljak velük az interneten.a lefekvési idő azér rosz mer mindenről lemaradok ami érdekelne.ma azon vesztünk össze hogy hogy szombaton el szeretnék menni a haverokkal korizni 22:30-ig.ők már most elmondták hogy semmiképpen se mehetek el.
2010. nov. 21. 17:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Na mondok neked valamit: 16 éves lány vagyok. Hétköznap tízkor már bőven ágyban fekszem! 18:00tál 20:00ig gépezek. Nem több. Utána lefürdök, ilyesmi. Reggel szépen felkelek ötkor, 6:15ös busszal elmegyek a barátomhoz, utána suli, ha végzünk, elmegyek a barátomhoz, és négykor megyek haza. Utána tanulok egy kicsit, előkészülök másnapra, és kezdődik előről. Gépezés, stb. Hétvégén bármeddig elengednek, bárkinél aludhatok, elég szólnom, de: nem vagyok pofátlan, nem kekeckedek, és a tanulmányi átlagom 4,8 úgy, hogy alig tanulok. Mert az a két óra, ami kockulás és hazaérés közt van, többnyire kajálással és körömfestéssel telik. Nem kéne követelőzni, hanem egy kerek jeggyel feljebbjavítani az átlagodat...
2010. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Telejesen normálisak a szüleid mindössze csak szigorúak mert féltenek nem benned van a hiba de ezzel együtt kell sajna élned majd felnőssz másképp lesz már úgyis 17 vagy
2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"A válasz megírásának időpontja: 11-21 18:35"


Belédszerettem *-*:DDD Najó, vicctől függetlenül, nagyon tetszik a hozzá állásod, full igazad van, ettől kezdve én is máshogy nézem a dolgokat, köszönöm ;) Ezt javaslom a kérdezőnek is.. :)

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!