Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya mindíg ilyen lesz? (lent)

Anya mindíg ilyen lesz? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,anyu 41. 3éves koromban elváltak apuval,igaz őt azóta se láttam,és anyuval élek. Neki nincs barátja/pasija/élettársa/férje már elég régóta.

9.osztályos vagyok,és néha kicsit szeretnék elmenni délután,suli után a barátnőmmel ide-oda. Esetleg péntek vagy szombat este estére egy kicsit,de nem tudok,mert anya nem enged,és igazából nem is lenne szivem itthonhagyni,hogy egyedüllegyen,most halt meg a nagymamám,aki anyunak az anyukája volt.

De igazából még délután sem tudok elmenni..csak 1-2 órára suli után..=(

mindíg ilyen lesz? a nagymamám szeptemberben halt meg,előtte se engedett sehova.

Mit tegyek?

(azt mondja,hogy nem szeretné,hogy kiégjek stb.)


2010. nov. 21. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Még egyelőre várj egy kicsit, friss még ez a trauma nektek. Őszinte részvétem a nagymamád miatt!

Kicsit eltúlozzák ezt a kiégés dolgot! Ha 2hetente este 9-ig elenged attól nem fogsz kiégni. Én 21 vagyok, minket elengedtek barátnőkhöz már 12 évesen és nem égtem ki, boldog egyetemista vagyok :) Csak már nem 9-kor megyek haza :)

Vagy esetleg egy kis idő elteltével megkérhetnéd, hogy menjen el veled valahová, mondjuk koncertre, annyira nem öreg, hogy ne mehessen el ide. Talán még meg is ismerne valakit :)

2010. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha késöbb (nem most, hanem talán olyan pár hónap múlva) megkéred, hagyj menjél el valahová, szépen, és nem hisztiból, akkor előbb utóbb el kell engedjen. Ha nem enged... próbálj érvelni, vagy hívd oda barátnőidet magadhoz :D
2010. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!