Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Írjatok.

Mit gondoltok erről? Írjatok.

Figyelt kérdés
Ki alszik a tesójával...
2010. nov. 20. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én a báttyámmal alszok 13éve együtt de mióta különváltunk még szomorkodok hogy nem vele vagyok hanem mással :D
2010. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20:06 Remélem az én lányaim is ilyenek lesznek ha felnőnek és így fogják szeretni egymást.
2010. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Koztem es tesom kozt 10 ev korkulonbseg van. Mi vegig egyutt aludtunk, amig csaladot nem alapitott, es elkoltozott. O akkor 20 volt, en 10...


Egy nagy agyunk volt, olyan, hogy kulon kellett kihuzni, de "egymas mellett" aludtunk, egy agyban :)

Tok jol megvoltunk. Ha jott a baratnoje(mostmar sogornom) akkor kicuccoltam anyuek szobajaba, de amugy szerettem vele aludni, tudtam, hogy nincs mitol feljek :)

Sokat szomorkodtam mikor elkoltozott, s szerintem o is "sirt" utanam :D


Annyit hulyeskedtunk, volt egy foszforeszkalo szocskenk, amit a horgaszok hasznalnak, mindig feltoltotte nekem, hogy vilagitson :D

De azert volt amikor ganeskodott, es Chucky(a gyilkos baba)-val ijesztgetett... Olyankor utaltam am nagyon!

Meg sokszor lelokott az agyrol, mert bevittem az egesz allatkertet(plussoket), es nem fert el toluk.... de hat... inkabb engem dobott le, mint a plussoket :D

Ez am a testveri szeretet :)

Szep emlekek :)


Mar 10 ev eltelt, de mai napig hianyoznak azok az idok :)

O 30(F), en 20(L)


Most babat varok, egyenlore egyet, de ha lesz tesoja a Leanykamnak, remelem ok is ilyen "jol" kijonnek majd :)

2010. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A barátom egy szobában van a 20 éves bátyjával. Szörnyű, nem szeretek odajárni mert nem lehet semmit sem csinálni, többnyire csak egymás mellett ülünk az ágyon és hallgatunk mert ha már megfogjuk egymás kezét neki már baja hogy előtte csináljuk.. Elég szánalmas, inkább itt vagyunk mindig.
2010. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!