Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Írjatok.

Mit gondoltok erről? Írjatok.

Figyelt kérdés
Ki alszik a tesójával...
2010. nov. 20. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobában? Én. 18 éve. Egy húgom van, születése óta egy szobában alszunk, én 21 vagyok és hogy őszinte legyen amikor elköltöztem nagyon rossz volt, hogy egyedül aludtam egy szobában, hetekig csak forgolódtam.
2010. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok az öcsém 10...
2010. nov. 20. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedet amúgy úgy értetted, hogy egy szobában vagy hogy egy ágyban? Mert láttam már olyat, hogy ilyen egybeépített ágyak voltak a gyerekszobában, szóval nem franciaágy, hanem volt választék meg minden, de mégis egy ágy volt.
2010. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egy szobában...xD
2010. nov. 20. 18:55
 5/14 anonim ***** válasza:
ÉS szeretsz a tesóddal lakni, vagy idegel mert te kamaszodsz ő meg még kis pisis? (Már bocsánat a kifejezésért :D)
2010. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én egy szobában lakok öcsémmel, 15 éves. Mit mondhatnék, r.ohadtul utálom ezt :S :@ Nem lehetek egyedül, csak egyedül, stb...


17/F

2010. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hidd el én örülnék ! Egyke vagyok és már olyan 4-6 év körüli voltam mikor külön szobám lett és volt hogy féltem ezért át kellett menni anyához szegényt mindig felkeltettem pedig ment volna korán a munkába és nehezen fértünk meg egy ágyba 3 an . Szóval jobb lett volna egy tesóval !
2010. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én 17 éves koromig egy szobában voltam a hugommal. 18 éves voltam mikor leválasztottuk egy fallal és mindkettőnknek lett külön ajtaja..sajnos muszáj volt, mivel ugye nem aludhatott barátom úgy itt, hogy egy szobába vagyunk mind a 3an. Amúgy (most nevessetek ki:D) a hugom születése óta együtt fürdünk, a mai napig:D Nagyon szeretünk együtt lenni, sokat beszélgetni, épp ezért hiányzik is az, mikor még együtt aludhattunk..sokszor van hogy én nála, vagy ő nálam alszik:)


20/L

2010. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is tesómmal vagyok 1 szobában.. ő 18 én 16 csak hogy a lakás 1.5 szobás és mienk a fél szoba... nagyon sz*r egy ilyen kis szobába..
2010. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A gyerekeim is 1 szobában alszanak és van,hogy nem férnek meg egymás mellett de naponta változik a helyzet. Szerintem ameddig kicsik addig nagyon jó sőt szükséges(a szülők szempontjából is.Legalább egymást nyúzzák és van néha egy kis nyugtunk. :-) ).
2010. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!