Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik az volt...

Mit tegyek ha tetszik az volt barátom öccse?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nemrég szakítottam a barátommal mert nagyon bezárt életet élt és túságosan elnyomott és ezt nem bírtam. A családja nem haragszik rám. Tetszik az öccse aki 17 éves én 20 vagyok és az én célom az hogy legyen férjem és gyerekem és szeretném ezeket nagyon. Nem tudom jó ötlet e kezdeni az öccsével vagyis tudom hogy nem jó ötlet de nem igazán tudom elhatározni magam hogy hagyam azt a fiút és ne találkozzunk és ne beszélgessünk mert hiányzik.
2010. nov. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Férjhez akarsz menni és gyereket szülni és képes lennél kikezdeni egy 17 éves kissráccal? :DDD

Viccelsz? :D Egy huszonéves sem vesz el, nemhogy egy tizenéves.

Az pedig már egy elég erős lelkiismereti kérdés, hogy az öccse annak, akivel együtt voltál. Szerintem ez gerinctelen dolog.

2010. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?Hogy váltatok el?Ő szenvedett vagy közösen megegyeztetek?
2010. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapig voltunk együtt. És megegyeztünk valamilyen szinten mert nem hülyítettem hanem elmondtam neki hogy mi a probléma meg hogy az a varázs ami az elején volt kicsi az elmúlt. De úgy jöttünk össze hogy az elején kétszer is nemet mondtam neki előtte és harmadszorra végül beadtam a derekamat de nagyon nem működött és ezért így szakítottunk. Az öccse meg viszonylag érett de engem is zavar kicsit hogy milyen fiatal tekintve hogy mindíg is családot szerettem volna és iszonyú érzés volt hogy a bátyával ilyen rövid ideig voltunk együtt, de ami nem működik nem szabad erőltetni így vége. Nem tettem semmilyen lépést vagy ilyesmi csak így érzek hogy hiányzik az öccse ez van. Ami meg a lelkiismeretemet illeti ha nem lenne lelkiismeretem már léptem volna.
2010. nov. 19. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele.Az én mostani párom öccsével jártam annó azaz inkább csak pár találkozás volt meg ilyesmi.És amikor összejöttem a tesójával attól féltem,hogy zavarni fogja vagy ilyesmi.Ezért beszéltem az öcsivel, hogy mit szólna a dologhoz ha zavarja mondja meg.Azt mondta nem zavarja hiszen nem évekig voltunk együtt és reméli boldogok leszünk.Azóta együtt vagyunk a párommal már majdnem 4éve.
2010. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Szégyeld magad!

2010. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!