Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok adnátok tanácsot?

Lányok adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már nagyon sokszor mondta nekem, hogy szeret, de nem úgy mint a barátját, mert ez annál már egy kicsivel több.

Azonban én egy szavát se hiszem el neki. Ha kettesben sétálunk a városban, állandóan megfordul a lányok után, megjegyzéseket tesz rájuk ("huhh...de jó csajszi volt ez...láttad!!!??", "jó kis bige...nem????!!!...stb), mindenkit dicsér, és ez nekem nagyon rosszul esik.

Én nem látom magam olyan szépnek, és szeretnék megváltozni, megmutatni ennek a srácnak, hogy én is vagyok olyan jó nő mint mások, és utánam is megfordulnak a férfiak.

Tavasszal lesz egy rendezvény ahol mindketten jelen leszünk. Szeretnék ott úgy megjelenni, mint egy igazi hercegnő. Egy rövid, nagyon csinos ruha lesz rajtam.

Most így nézek ki: 167 cm, 62 kg, kék szem, barna természetes göndör haj, szemüveg.

Le szeretnék adni 10 kg-ot és gondolkozok a hajszín váltáson is...szerintetek ez jó ötlet?


2010. nov. 19. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudom milyen szemmel nézhet rád, amikor TŐLED kérdezi meg, hogy milyen jó bige az ott az utcán...inkább a haverjával csinálja aki FIÚ, ne egy lánnyal... Ha megváltoztatod a külsőd, az rendben van (ne 10 kilót fogyj mert a magasságodhoz pont jó vagy így!) de így a többi srácnak fogsz tetszeni és ídővel neked is megnyílik a szemed, hogy te többet érdemelsz egy ilyen hülyénél és más felé kacsintgatsz.

ez általában így szokott lenni, de azért sok sikert!

2010. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hercegnők nem hordanak rövid ruhát, tehát tuti nem fogsz úgy kinézni. És szemüveget se, max. kontaktlencsét.

Amúgy jó ötlet, igen. Ha a hajszinváltás tényleg hercegnős lesz (tehát jobban áll neked, mint a mostani) én nem valmai durva, ronda szin.

Egyébként ha ilyeneket szól be az utcán, akkor simán szólj rá, hogy "hölgyek társaságában nem illik másik nőt dicsérni." Ebből érteni fogja, hogy neked ez rosszul esik, mégis az illemre hivatkoztál, tehát nem ciki.

2010. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, a szemüvegemet is lecserélem kontaktlencsére.:)

Csak a hajszínbe nem vagyok biztos. Sokan azt mondják, hogy nekem a sötét haj áll jól, mivel kék szemem van és fehér bőröm. Szerintetek vasaljam a hajam, vagy hagyjam meg göndören?

2010. nov. 19. 08:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nem jó ötlet, ha a 62 kilódból leadsz tízet akkor vékony leszel, szerintem most jó a súlyod,biztosan csinos vagy!!Barna természetes göndör haj, csodálatos,nem tudom meddig ér de növeszd, a pasik imádják a hosszú hajat. A szemüveg szexi ha jó a kerete!!A göndör hajat amúgy sem jó festeni, mert alapból szárazabb mint a normál egyenes haj, és a festék csak tönkre teszi.Én azt tanácsolom, hanyagold a pasit, mert igazán ha oda lenne érted, meg se látna másokat, olyan lenne mint egy vakegér!!Légy titokzatos, szűkszavú vele, és ne mutasd felé az érdeklődésedet, mondd neki, hogy utálod az olyan pasikat akik csorgatják a nők után az utcán a nyálukat, olyan szánalmasak..stb, légy okos nő és büszke arra amilyen vagy!!Mindig légy ápolt, és jó illatú, egy kellemes parfüm és titokzatosság csodákra képes.
2010. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem az igazi, hidd el. Ha nem úgy tetszel neki, ahogy vagy, akkor nem szeret Téged és szerintem nem érdemes vele foglalkozni. Átváltozni, megszépülni meg csak akkor érdemes, ha bosszantani akarod és a rendezvényre egy másik fiúval mész el(mint a filmekben, tudod..:))

Szemüvegben is lehetsz szép egyébként, nagyon szépeket lehet már kapni, amikben akár "hercegnő" is lehetsz. De ne ennek a fiúnak a kedvéért..attól biztosan értékesebb vagy, hogy egy "ilyennek" akarjál tetszeni!:)

2010. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is,aki ilyen éretlen az nem való még egy komoly kapcsolatra.A párom is néha megnézi a lányokat,de sose mondan ilyenek.Max ha én kérdezem akkor helyesel vagy nem,de ő sose mondana olyat, h. úú milyen szexi lábai vannak stb.Szerintem csak magad miatt változtass.AMúgy pl.én szemüveges vagyok(lennék),de nem hordom,pedig állítólag jól áll és jobban is nézek ki benne,de én nem a külsőm miatt nem hordom, hanem azért mert nem szoktam meg és megfájdul a fejem tőle hosszú távon.
2010. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ezért a srácért szerintem nem éri meg semmit sem változnod.


nem tudom milyen erős csontozatú vagy, egy 5 kiló fogyás lehet rádférne...meg inkább arra figyelj, hogy előnyös ruhákat válassz magadnak. és járj nyitott szemmel, ez a csávó semmit nem ér..

2010. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!