Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne karácsony...

Szerintetek jó lenne karácsonyi előajándéknak ez az utazás?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, gyűjtök egy kis pénzt, és a szerelmemet, plusz a tesómat+sógornőmet elviszem Bécsbe karácsonyi vásárra. Anyukám azt mondta, sógornőm nem jönne, mert amúgy terhes a drága, de akkor kivel menjek? Nagybátyám+nagynéném van még, akikkel el tudnék menni, mert a nyelvtudásuk is jó, ha van valami gond. Szerintetek? Szerelmemet mindenképpen akarom vinni, de mivel mindketten 16 évesek vagyunk, nem lenne jó ötlet.
2010. nov. 18. 20:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Anyu meg nem akar jönni, mert utálja a hideget. :D Őt majd Budapestre viszem el, vagy Miskolcra, és kap egy kis sült gesztenyét. [mesélte, hogy az anyukája mindig vett neki, és nagyon szereti.]
2010. nov. 18. 20:11
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudsz állni mindent, mármint vonatjegyek, vagy benzin, akkor szuper szerintem :) Én örülnék neki pedig én sem vagyok már tini, 26 éves anyuka vagyok :)
2010. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik szülő esetleg aki elkísérne?
2010. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak anyukám van, a barátom szülei meg rengeteget dolgoznak, az apukája 2-3 hónap múlva megy ki Angliába, az anyukája meg jobban szeret otthon lazulni munka után. De gondolkodtam rajta, hogy ők is örülnének neki, és nem vennék úgy, hogy "be akarok vágódni", mert 1 éve és 3 hónapja járok a fiukkal. :D
2010. nov. 18. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
jaj de édes vagy, ez nagyon kedves ötlet!
2010. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Annyira édes vagy! Ez a gesztenyés sztori Anyukádról levett a lábamról...

Jó ötlet az egész, nem létezik, hogy nem mennek el veletek!

2010. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%
Édesem, szerinted mi jobban tudjuk, hogy kivel kéne menned, mikor te ismered a rokonaidat? Jézus... És miért kell neked darabra ember? Menjetek annyian, amennyien akartok, akár ketten a pároddal, vagy ahogy a többiek gondolják. Az ajándéknak nem kell feltétlenül meglepetésnek lennie, megkérdezheted őket, hogy mennének-e veled. Nem legyél töketlen :)
2010. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk Bécsbe. De tavaly mi is buszos kiránduláson voltunk, magyarokkal, idegenvezetővel. Mások is vannak abuszon akik párban mennek, ismerkedjetek!
2010. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi is megyünk bécsbe:D szerintem nagyon jó előajándék. én még sose voltam:)

12/L

2010. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem jó ötlet =)
2010. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!