Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudnátok, hogy párotokna...

Ha megtudnátok, hogy párotoknak / férjeteknek szeretője van mellettetek, mit tennétek? Megpróbálnátok eltávolítani az útból vagy más egyéb taktikát alkalmaznátok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Kib4sznám mint macskát sz4rni. Ha megcsal, azzal bizonyítja, hogy még annyira se szeretett, hogy uralkodni tudjon magán.

Ha tényleg szeret, akkor nem csal meg! Ha meg megcsal, akkor pedig valami nagyon elromlott a kapcsolatunkban, úgyhogy menjen ahova akar. Egy percig se próbálnám menteni a kapcsolatot... A jó párkapcsolat a kölcsönös BIZALMON alapszik. Ha nem tudok benne 100%-ig megbízni, akkor semmi értelme az egésznek. Semmi.

Az ember bizalmát meg nagyon könnyű eljátszani... Sokan nem is gondolják, mennyire...

2010. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kalap-kabát. A szeretőt szóra sem méltatnám, de a barátom nem tenné zsebre, amit tőlem kapna!
2010. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg dologtól függ. Pl, ha a férjem lépne félre, nagyon meggondolnám. két gyermekem van, apóssal-anyóssal jóban vagyok. kötődök/ ünk a házhoz. A gyerekek miatt lehet, h megpróbálnék maradni, de ez a kapcsolat már akkor is egy férges alma lenne. azok a lyukak már nem hegednének be. Nem biztos, h lenne gusztusom és önbizalmam újra ágyba bújni vele. Veszekedni, a leányzót felkeresni/ kérdőre vonni nem lenne értelme. valószínűleg mindketten hibásak lennénk a helyzet kialakulásáért. valamit rosszul kell csinálni ahhoz, h ez létrejöjjön. valami hiányállapot vezethet ily szituációhoz. de vannak férfiak, akik csak azért lépnek félre mert gyengék, vagy mert a férfiasságukat csak azzal érzik biztosítva, ha félreléphetnek. ki tudja? én ezért teszek meg mindent ennek az elkerülésére. igyekszek mindig a maximumot nyújtani szexuálisan, minden igényét kielégíteni, még akkor is, ha épp menzizek, vagy épp semmi kedvem hozzá.
2010. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

szeretőt? ilyen nem fordulhat elő a férjemmel. :)

amúgy meg valószínűleg, beadnám a válópert. a szerető is kapna...pusztán azért, hogy tanulja meg, nem érdemes más férjével kikezdenie..

2010. nov. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Na engem nem érdekelne, hogy van gyerek, + ház, +anyós-após, kivágnám, és ennyi.Soha többet nem tudnék vele lefeküdni, mindig az járna a felemben, hogy azzal a nővel hogy csinálta, mint csinálta stb...
2010. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
én visszahódítanám mindent megtennék hogy dobja a szeretőt, szépen öltözködnék stb. és ha végre újra az enyém és igazi papucs lett belőle a "bűntudat" miatt akkor dobnám,de ez csak akkor ha nagyon szemét módon vágna át engem
2010. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 yuda ***** válasza:

Csak egyet mondok,de érteni fogod:

ha most megbocsátasz neki,hatványozódni fog az esély,hogy újra megteszi,hisz látja minimális következmények nélkül megtehette már egyszer.... lehet ellenvéleményt mondani erre,attól még igaz:)

2010. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!