Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsek szerintetek? Nem...

Hogy döntsek szerintetek? Nem akarok a családdal maradni! SOS!

Figyelt kérdés

Évekig külföldön éltem, de aztán egy probléma miatt haza kellett jönnöm.Most fordulóponthoz érkezett az életem, döntenem kell, hogy mit csináljak.1-es verzió:beiratkozom egyetemre, és itthon maradok(most kb egy hónapja anyueknál lakom, de már most ki vagyok ettől a helyzettől készülve.Megszoktam, hogy a magam életét élem, hát ez most nem így van...)Felmehetnék Pestre, és suli mellett dolgoznék(a sulit levelezőn végezném)

2-es verzió:kimennék külföldre dolgozni megint, csak valami más helyre(pl. Anglia).Ti mit tennétek?Az a baj, hogy szeretnék tanulni, de közben itthon kéne maradnom, Magyaro-n, csöveskedni évekig.Ráadásul az egyetemre, amit kinéztem, elég nehéz lenne bejutni, újra kéne érettségiznem, stb.És utána lehet, hogy nem lenne már kedvem+időm világot látni, vagy túl öreg lennék.(most 23 éves vagyok).Ti mit tennétek, a helyemben?Ráér még egy-két évet a tanulás?


2010. nov. 18. 15:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen levelezőre mennék, tehát végülis amellett lehetne kint lenni.Nem tudom, annyira bizonytalan vagyok.Jó döntést kéne hozni.Egészen pontosan nyelvtanár szeretnék lenni, tehát bölcsészkarra kéne mennem, az meg elég necces.Mondom, újra kéne érettségiznem, stb.
2010. nov. 19. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!