Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Mit csináljak, hogy ne haragudjon és ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom most fogja majd visszakapni a jogosítványát a napokban, de én nem szeretném odaadni neki az Én autómat, hogy vezesse még egy körre sem. Ugyanis amikor még volt jogsija ezelőtt 8 db autót vágott totálkárra rövid idő alatt, még tán keveset is mondtam. Mind az összes autója a bontóba kötött ki közte 2db az én autóm volt. Most van egy kis Toyotám, nem a legújabb, de én imádom és nagyon féltem tőle. Nem akarom megbántani, de ha azt mondom neki, hogy nem adom oda tuti kiakad, ja és elég erőszakos tud lenni (nem úgy értem hogy bánt). Nem tudtok valami megoldást? Segítsetek már légyszíves, hogy mit mondjak neki. Köszönöm. 22/l
2010. nov. 18. 15:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Már minimum 8 autót összetört totálra? Mivel foglalkozik, hogy ilyen sűrűn tud autót venni?
2010. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

EZEKBŐL VÁLOGATHATSZ :

1. Bocsi, mamámé a kocsi!

2.Bocsi, most nem adhatom oda, mert már eligértem vkinek!

3. Bocsi, de egy csöves ráhányt a kocsimra...tisztítóban van!


; )

2010. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de már két kocsimat összetörted, a tiedből meg 6-t gallyra vágtál. A mostani nagyon szeretem és csak én vezethetem. Ezt mondanám.


Mellesleg te beülnél mellé? Beülnél benne a gyerekeddel együtt? Mert én nem ....

2010. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de bebizonyosodott, hogy a te kezedben minden kocsiból roncs lesz. Megsértődhetsz, de ezt az egyet nem bízom rád.
2010. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!