Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret ugye? Miért...

Már nem szeret ugye? Miért ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 1hete szakítottam, furán éreztem magam a kapcsolatban...

nemtudom szeret-e

én 17vagyok ő20

nekem 3napja késik a menzeszem és megvagyok ijedve, irtam is neki sms-t hogy azért tudja mivan, erre irta hogy "köszi h szoltál, de nyugi nincsen semmi baj, csak az idegesség a gond"

visszairtam, h "hogylehetsz ilyen felelőtlen? tipikus pasi vagy, végülis nem a te bajod, majd megoldom egyedül a dokit,csá"

ennyit irt: "csá"

félek, és nagyon fáj amit csinált...


2010. nov. 18. 04:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom az elcseszett életedet, kedves utolsó...
2010. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát elég keményen válaszoltál vissza az sms-ére, hiszen csak meg akart vigasztalni szerintem, hogy ne izgulj, nincsen semmi baj. derítsd ki, hogy tényleg terhes vagy-e, és majd akkor, ha kiderül, hogy igen, akkor beszélj vele újra erről. szerintem nem lesz annyira elutasító és melletted fog állni. csak ne legyél hisztis.
2010. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te azt írod neki, hogy hogy lehet ilyen felelőtlen???Te aztán qrvára felelősen viselkedtél, amikor védekezés nélkül szexeltél.Szegény fiú, ugyan mit csinált veled?Nem értem, mi fáj neked ebben.
2010. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mint azt a kérdező megirta, nem szexeltek védekezés nélkül. Igy aztán egyikük se felelőtlen.
2010. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az fáj neked kérdező, hogy a fiú nem fut utánad, hanem jól megvan nélküled. Ez van, szívás.

Az sms-sztori meg no komment, jó nagy paraszt vagy, kérdező...


22/L

2010. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tényleg tök korrekt volt az sms-e, nem kellett volna behisztizni, beszólni...

Egyáltalán nem tartom felelőtlennek.

2010. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 08:22


De aranyos! Ha neked ebből a kommentből az jött le, hogy elcseszett az életem, akkor megnyugtatlak, hogy boldog vagyok. De azért örülök, hogy olyan fejlett sorselemző (vagy nem tudom mi) vagy, hogy pár sorból ismered az egész életemet! Ez inkább a gyenge szellemi képességeidet tükrözi. Nem baj ilyenek is kellenek, azt nem tudom minek. Jobb kedvel indulok az "elcseszett" munkahelyemre.:)

2010. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom ne habozz sokáig, mert nagyobb lesz a baj és rosszabb lesz a szakításnál is a partner hozzáállása is. Orvosi vizsgálat, csekk kifizetés és elvetetés. Így problémát kiküszöbölted. Az elvetetés során nem csak anyagi dolog távozik a nőből, hanem lelki viszony is. Már nem fog kelleni neked az a partner. Eldobod mint a szemetet.
2010. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki esetleg nem olvassa a kérdezői kommenteket, annak jelzem, már megjött a menszesze, nem terhes.
2010. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!