Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret ugye? Miért...

Már nem szeret ugye? Miért ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 1hete szakítottam, furán éreztem magam a kapcsolatban...

nemtudom szeret-e

én 17vagyok ő20

nekem 3napja késik a menzeszem és megvagyok ijedve, irtam is neki sms-t hogy azért tudja mivan, erre irta hogy "köszi h szoltál, de nyugi nincsen semmi baj, csak az idegesség a gond"

visszairtam, h "hogylehetsz ilyen felelőtlen? tipikus pasi vagy, végülis nem a te bajod, majd megoldom egyedül a dokit,csá"

ennyit irt: "csá"

félek, és nagyon fáj amit csinált...


2010. nov. 18. 04:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha esélye van, hogy terhes lehetsz, akkor ne a volt barátoddal közöld a gyanúdat, hanem teszt, s irány az orvos, mert magadon csak önmagad segíthetsz. Egy volt baráttól együttérzést, támogatást ezzel nemigen tudsz kiváltani. Egy nő csak magára számíthat ilyen esetben, mert egyedül ő részese a "probléma megoldásának" A pasi legfeljebb szurkol a pálya széléről. Viseld méltósággal a szakítást!Ne alázd meg magad! Pláne, ha méltatlan pasiról van szó.
2010. nov. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Lehet,hogy az idegeskedéstől késik,de azért csinálj egy tesztet...Viszont mind a ketten felelőtlenek voltatok,ha nem védekeztetek.

Át tudom érezni,hogy mit érzel most,én is/velem is szakítottak már,nem is egyszer.Azt semmiképp ne csináld,hogy "futsz" utána meg hasonlók,mert ezzel csak magadat teszed nevetségessé,bármennyire szereted.Ha szakított veled valószínű már nem szeret,különben is,ha érez még valamit,akkor lépjen ő.

Mennyi ideig voltatok együtt?Miért szakítottatok?

2010. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ÉN szakítottam vele...mert úgyéreztem hogy hazudik... de állítólag sosem hazudott nekem, és sosem csalt meg. nagyon féltékeny is voltam.

neki meg elege volt abból h nem bíztam benne, és h hisztiztem. de végül én mondtam h legyen vége.

1évig voltunk együtt.

Védekeztünk MINDIG! és sosem volt baj a gumival.

Hála Istennek ma reggel megjött kb 20perce:))))


A KÉRDÉS MÁR CSAK AZ, H MIT CSINÁLJAK AZ EXXEL? mERT PICIT MÉG SZERETEm

2010. nov. 18. 06:30
 4/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat!
2010. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Semmit, jobb neki nélküled. Az ilyen hülye hisztis pics@k, akik mindenhol hazugságot meg megcsalást látnak, maradjanak is egyedül. Én nem tudom, hogy egyes emberek hol élnek, de ha nekem a párom azt mondja, hogy nem hazudott x dologban, akkor fellélegzem, és elhiszem neki. Tudod, ez értelmes emberek között így működik. Az egész a Te hibád, hagyd békén a srácot, ha már ilyen idióta vagy/voltál.


21/L

2010. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Ja és még valami... TANULJ BELŐLE. Ugyanis ezt a viselkedést egyetlen épelméjű férfi sem viseli el, és nem is kötelesek, amúgy.


Az sms-ben pedig kifejezetten kedves volt szerintem az exed, és tényleg nem hozzá kell szaladni, hanem a boltba terhes tesztért. Mégis mit vártál, hogy majd rögtön közli veled, hogy akkor ásó kapa nagy harang, dejó lesz egy baba? Idióta...


21/L ismét

2010. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Először is gondold végig,hogy tudnál-e bízni benne,mert ha nem,akkor ugyanott folytatni,ahol abbahagytátok felesleges.Ha úgy gondolod ér annyit a volt barátod,hogy félretedd a féltékenykedést,hisztit stb. akkor derítsd ki,hogy ő mit érez irántad,hajlana-e a békülésre.Ha igen,akkor üljetek le és beszéljétek meg,hogy mi legyen,ki hogy szeretné folytatni,mit vár el a másiktól stb.
2010. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem is lesztek egy pár, tanultál a dologból, hogy egy követekező társnál ne kövesd el ugyanazt a hibát.

Nem tudom, nézed-e a BK-t. Ott van az a Vanda, de lehet, hogy nem ez a neve, a Klaudia unokája. Na az egy tipikus buta csaj: nincs egy őszinte megnyilatkozása, kombinál, hazudozik, cseleket tervez, intrikál..Az ilyen nőtől mennek falnak a férfiak. Bízz a pasidban, mert ha nem bízol benne, önmagadban nem bízol elsősorban, s akkor ő hogy viselkedjen veled!? Sajnos legtöbbször akkor kezdenénk a párunk jó oldalát is meglátni, ha kicsúszott a kezünkből. Vagy hajlamosak vagyunk ilyenkor elfeledni a hibáit, amitől a falra másztunk, míg azt hittük, a miénk.

Egy távolodó vonat után kár szaladni, nem éred utól. De lehet, hogy megáll, visszatolat...akkor van esélyed.És ha szeretett, visszatolat. De akkor ne zúdítsd rá a sírámaidat, ne támadd, hanem légy értelmes, felnőtt, aki nem pincsikutyára vágyik, hanem társra!

2010. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pasit tényleg hagyd. Leirom, mire gondoltam, mikor olvastalak: Pasi válasz-SMS-e: milyen kedves, tök szimpatkus, hogy igy ir vissza egy ilyen hirr,e miközben tuti tök ideges lett...

Te válasz SMS-ed: >#&@{˘° No, pont ezt gondoltam. Te ezt a fickót EGYÁLTALÁN, picit se szereted, ez biztos. Ilyen kultúráltalanul reagálni, amikor ő erre SEMMI alapot nem adott neked...

Te hagyod ott, aztán leugatod a fejét... És itt kérdezed, mit csinálj??? HAgyd végre tényleg békén csórikámat.

Mivel volt mégis felelőtlen, arra azért kiváncsi lennék? Mert nyugtatni próbált téged egy ilyen helyzetben??? Brrr, tényleg, tök felelőtlen... Mit vártál tőle, mit kellett volna csinálnia? Hozzád rohanni (aki ugye kidobtad) és szorongatni a kezedet 1 napig, amig meg nem jön a mensi???

Mellesleg meg az élet most is őt igazolta: nem szakadt ki semmi, az idegeskedéstől késett. Pont, ahogy irta... érdekes...

No, száz szónak is egy a vége: saját érdekében kerüld a pasit. Ha szereted, akkor jót akarsz neki, az meg bocs, de nem te vagy. Ha meg nem szereted, akkor azért hagyjad békében...

2010. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Azért a "női hisztik" a legtöbbször nem alaptalanok. Azt is szokták mondani, hogy nem zörög a haraszt...ha nem fújja a szél.

Érdemben nem lehet hozzászólni, mert ahhoz kevés az információ, de egy kapcsolathoz 2 ember kell, nálatok hiányzott a kommunikáció, 17 évesen még nagyon gyerek vagy 15 év után már sokkal több büszkeséged lesz, és jegyezd meg egy pasi sem érdemel 1 könnycseppet sem.

2010. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!