Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért idegesít engem?

Ez miért idegesít engem?

Figyelt kérdés

Miért idegesít, ha valaki gyerekes ? Ma pl. órán is... feljött a szexualitás, és elkezdtek rajta röhögni, bohóckodni.


17 L


2010. nov. 17. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesít. Szerintem komolyabbak vagyunk náluk... nem értem mi abban a vicces, talán ők majd végig röhögik az egész szexuális életüket meg minden. Semmi komolyásg bennük...
2010. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, miért idegesít, biztos érettebb vagy az átlagnál.


Mellesleg a szexualitás témakört mi is végigröhögtük. Részben azért mert vicces volt,részben meg azért mert az osztály 99%-a gyakorlatban már ezerszer alkalmazta a tanultakat...

2010. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ez nekem is ismerős, osztálytársaim.. főleg a fiúk, olyan gyerekesek, h ha nem lennének ki kéne őket találni, és mi csajok sem nézzük ezt jó szemmel :D 15 éves vagyok,de ha azok még 17 évesen is azok, de sztem próbálj nem törődni velük :) ők a "betegek" :D

2010. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen, amikor ott az alkalom, hogy _lehet_ beszélni róla, sokan zavarba jönnek, csak vannak, akik kezelni tudják a zavarukat, s vannak, akik nem, ám a szájukat jártatják azért, vagy röhögcsélnek rajta. Nem vagyunk egyformák. Emelkedj felül ezen a viselkedésen és feleslegesen ne idegeskedj.
2010. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolytalanok és nem érdeklődnek a téma iránt. Szerintem szerelmesek sem voltak még. :-) Mondd csak menő manó kibe vagy szerelmes?
2010. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!