Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vicces a kérdés,...

Mit tegyek? Vicces a kérdés, de engem eléggé idegesít.12L

Figyelt kérdés

Anyukám rendszeresen és mondhatni szívesen meztelenkedik itthon.Vele alszom egy ágyban,mert pici a lakás,csak így férünk el.(azért nem apa mellett alszik,mert nem bírja a horkolást,és mert apa hajnalban kel.)

Tegnap este is meztelenül feküdt le,merthogy "melegem van".Milyen érdekes én simán elviselem a pizsamát.

Aztán felkeltünk /ez volt 9:00-kor/ aztán 11:00-kor még meztelenül flangált,és pont akkor jött a barátnőm és előtte sem fogta vissza magát.

És az a legidegesítőbb,hogy valamikor meztelenül ül le ebédelni!!!

Egyszer szóltam neki,de mondta,hogy mit idegesít ez engem,én is lány vagyok,meg a barátnőm is.

És én is nehezen viselem a meleget,de egy bugyit és egy melltartót mindig felveszek.

Nem,nem otthon tanulta,mert az apukája nevelte fel.

Aztán hab a tortán,hogy az anyám nem is egy vékony darab.


2011. aug. 25. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát, azért nem irigyellek, elég ciki lehetett a barátnőd előtt ez:S
2011. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Húú, én meg is bolondulnék, ha ruhában kellene aludnom.

Én még télen sem veszek fel pizsamát, hálóinget.


Mi a férjemmel szinte mindig ruha nélkül vagyunk nyáron, de ha jön valaki azért felöltözünk.


Ha már beszéltél vele és nem érdekli, max. annyit tehetsz, hogy elfogadod a dolgot és várod az őszt és az ezzel járó hűvösebb időt amikor felvesz majd legalább egy pólót :))

2011. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is szivesen vagyok msztelenül, nyáron otthon, de senki más nincs velem akkor!
2011. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Én is csak egy bugyiban alszom a párommal, de ha már lejövök akkor azért legalább egy hosszabb pólót felveszek amiből nem látszik ki semmim.

Anyukádnak meg lehetne annyi esze, hogy legalább valamit magára vesz, ha már nem egy bikinit.

19L

2011. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
72%
Szerintem próbáld megbeszélni vele. Mond neki hogy ez így neked nagyon kényelmetlen, és zavarba hoz ezzel téged.
2011. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
és ha épp megjön neki akkor mit csinál?(nyáron,ha 'meleg' van)
2011. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elmondtad már ezt neki is? Hogy téged zavar?:s Az még hogy meztelenül alszik oké, de hogy áll. meg ebédelni is ugy háát. nem irigyellek:s
2011. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok. Párom boxerban, de ha ő jön le az emeletről akkor legalább egy nadrágot mindig felvesz, pedig a szülei előtt simán lehetne boxerban is, de ő nem akar.
2011. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem normális idegenek előtt. Nyáron kánikulában én is szoktam meztelenkedni, de többnyire csak akkor, ha egyedül vagyok itthon, ha már a családtagjaim is itthon vannak, minimum egy fürdőruhát azért magamra veszek. Ha vendégek jönnek, rendesen felöltözöm, eszembe se jutna előttük pucéran szaladgálni.
2011. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a magyarok,és a cigókat szóljátok le,nálluk nincs ez a "Meztelenkedés"
2011. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!