Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vicces a kérdés,...

Mit tegyek? Vicces a kérdés, de engem eléggé idegesít.12L

Figyelt kérdés

Anyukám rendszeresen és mondhatni szívesen meztelenkedik itthon.Vele alszom egy ágyban,mert pici a lakás,csak így férünk el.(azért nem apa mellett alszik,mert nem bírja a horkolást,és mert apa hajnalban kel.)

Tegnap este is meztelenül feküdt le,merthogy "melegem van".Milyen érdekes én simán elviselem a pizsamát.

Aztán felkeltünk /ez volt 9:00-kor/ aztán 11:00-kor még meztelenül flangált,és pont akkor jött a barátnőm és előtte sem fogta vissza magát.

És az a legidegesítőbb,hogy valamikor meztelenül ül le ebédelni!!!

Egyszer szóltam neki,de mondta,hogy mit idegesít ez engem,én is lány vagyok,meg a barátnőm is.

És én is nehezen viselem a meleget,de egy bugyit és egy melltartót mindig felveszek.

Nem,nem otthon tanulta,mert az apukája nevelte fel.

Aztán hab a tortán,hogy az anyám nem is egy vékony darab.


2011. aug. 25. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 13:51 vagyok.

Bocsi, pontosítok. 13:50-es voltam.

2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ez durva.ilyet gyakran szokott csinálni?O.o
2011. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát nem irigyellek :S főleg a barátnőid előtt?:O ez nagyon ciki:S

14/L

2011. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!