Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? ( már az...

Kinek van igaza? ( már az őrületben vagyok idegileg )

Figyelt kérdés

Anya - fia párharc :

Anyám ha valamit nem jól csinálok szememre hányja, és úgy beszél velem mint egy kutyával pl . Fogd be a pofád. Én ha valamit mondanák neki hogy ne beszélj így velem, akkor mi rá a válasz? én az anyád vagyok, még 18 nem vagy és itt laksz addig azt csinálok amit akarok.. aztán ha kiabálok vele meg ne üvöltsél velem... és ha ő bármit csinál, pl : Fogd be a pofád, takarodjál be a szobádba - ilyeneket mond és én mondom neki hogy haverom anyja soha nem mond ilyet, akkor mi rá a válasz: a haverod biztos nem így viselkedik..


Miket teszek én?

Van elég sok 1-esem.. aláírom.. ezen kívül nem iszok, nem drogozok, nem cigizek, nem pofázok vissza senkinek sem. A tanulás csak.


Mai szituáció a következő

Haza jövök barátnőmtől, így fogad: Fiatalúr gyere már ki.. na mától kezdve... 5órától 7 óráig tanulás!!! nem érdekel hogy barátnőd van, tőlem ide is elhozhatod DE 5 órától hét óráig tanulás van...


Erre én:

Holnap gyakorlatom van nem leszek iskolában..


Ő:

Az engem nem érdekel..


Én:

Egy gyerek se tanul..


Ő:

De jó hogy más gyerek tanul...


Kicsivel később, megint csak kikérdező hangnemben:

Kapcsold ki azt a szart..


Én:

De még beszélgetek legalább had köszönjek el..


Jaaaaaa mert hogy neked az fontosabb.. ettől kezdve.. (üvöltve)


Na mondjad el köszöntem..


Nekem te ne hozd fel azt, hogy én hogy beszélek veled, mert én az anyád vagyok, és még te 18 nem vagy azt csinálok veled amit akarok....


Én:

Ja persze és más gyerek aki ki hívja a szüleire a rendőrséget mert meg verték, ott is ez van?


Ő:

Akko' hívd ki a rendőrséget b.zdmeg itt van a telefon..


és ha én hozok fel dolgokat hogy ne csinálja élő példa erre haverom anyja hogy nem csinálja mindig azzal jön hogy haverod se beszél így az anyjával.. meg így meg úgy.. és sose kér bocsánatot.. ne haragudjon már de az hogy fogd be a pofád azt egy kutyának mondják .... és ha mondanák neki valamit mint egy 5 éves kis gyerek be sértődve nem szól hozzám hogy ő a nagy úr és ő meg van sértve.. hogy lehettem ilyen stb... de tényleg a fején is látszik hogy el van szállva magától.. és ha már üvöltök neki hogy szólj máááár hozzám légyszíves mert mennék el hogy mikorra jöjjek .. NA LÁTOD MÁÁ' MEGINT ÜVÖLTESZ.. és képes rá meg áll a tesco közepén néz rám, hogy én őt hogy meg bántottam és mindenki csak les rá hogy mit áll ott.. mikor meg szólok hogy gyere már ne nézzen mindenki ne járassál már le teljesen minket akkor meg, jaaaa mert én hülye vagyok.. nagyon fel húzza a hülyeségével az agyam..


Nincs igazam?? Mondjátok meg őszintén....


2010. nov. 16. 19:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem neked.

Unokaöcsém dettó ilyen volt,aztán a nagy lazaság odáig vezetett,hogy utolsó évben kimaradt a suliból.Pedig első-másodikban 4-es bizije volt.

Pár év múlva megkérdezte az anyját,hogy miért is nem vágta ki a haverokat/barátnőket,meg miért nem pofozta fel és zárta rá az ajtót,míg meg nem tanult.Pedig öt évvel azelőtt mindennek elmondta....mi meg irigyeltük,hogy nem tanul mindennap,a haverjaival lóghat,ott aludhat a barátnője stb...persze hosszútávon rájött,hogy a nagy öntudatával nem sokra ment...meg a haverok is elmaradtak,nem beszélve a normális csajokról.

2010. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!